Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд України ухвалив контрзаходи проти дій Російської Федерації у торговельній сфері
30.12.2015 | 18:50 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Уряд України підтримав пропозиції Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо заходів України у відповідь на порушення Російською Федерацією норм міжнародного права щодо заборони ввезення товарів походженням з України та призупинення дії Договору про ЗВТ СНД. Постановами Кабінету Міністрів України вводиться запровадження ставок ввізного мита режиму найбільшого сприяння щодо імпорту товарів походженням з РФ, а також сформовано окремий перелік товарів, ввезення яких пропонується заборонити.

Як повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк данні постанови  будуть оприлюднені в перший день після фактичних дій російської сторони щодо введення обмежувальних заходів для українських товарів.

«Уряд відстоюватиме інтереси України. Ми запроваджуємо контрзаходи у відповідь на дії Російської Федерації.  Відповідні постанови спрямовані на захист українського товаровиробника і на захист українського ринку», - розповіла заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Наталія Микольська.

З метою захисту національних економічних інтересів та безпеки України, відновлення порушених прав, свобод та законних інтересів громадян України, суспільства та держави, викликаних діями держави-агресора – Російської Федерації Уряд України ухвалив «захисні» постанови якими встановлюється  з 2 січня 2016 року для товарів походженням з РФ ставок ввізного мита режиму найбільшого сприяння та  запроваджується з 10 січня 2016 року заборони ввезення низки товарів, що походять з Російської Федерації.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json