Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

18
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Степан Кубів: Втілення проектів державно-приватного партнерства прискорить зростання ВВП на 5-7% щорічно
21.06.2019 | 10:20 | Прес-служба Мінекономрозвитку

21 червня під час виступу у Верховній Раді Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підкреслив, що втілення проектів державно-приватного партнерств дозволить залучити системні інвестиції в транспортну, портову та інтернет-інфраструктуру України.

“Вчора ми також підписали Меморандум з Міжнародною фінансовою корпорацією групи Світового банку, щоб залучити міжнародних експертів та міжнародний досвід до роботи над проектами державно-приватного партнерства. Це ефективний інструмент залучення великих інвестицій у будівництво доріг, портів, мостів та великих інфраструктурних об'єктів, а також проведення широкосмугового інтернету по всій території України. Уже є кілька пілотних проектів і навіть інвесторів, які очікують можливості взяти участь у цих проектах”, - повідомив Перший віце-прем’єр-міністр України.

Степан Кубів додав, що державно-приватне партнерство відкриває нові можливості для співпраці між державою та приватним бізнесом та загалом матиме суттєвий позитивний ефект для економіки України.

“Втілення проектів державно-приватного партнерства означає якісні дороги та зростання ВВП на 5-7% щорічно. А також десятки тисяч нових робочих місць в регіонах України”, - додав Степан Кубів.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json