Міністерство економіки України

Експерти та керівництво Мінекономрозвитку опрацювали Операційний план для економіки України

гром обговорення

Сьогодні у Мінекономрозвитку експерти обговорили Операційний план відомства. Присутні надали в основному схвальну оцінку змісту документа та відзначили прозорість його погодження.

Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України запропонував розглядати План як “дорожню карту” та покрокову інструкцію для роботи над реформами. Він закликав експертів висловлювати конкретні, конструктивні пропозиції та зауваження до документа.

Міністр наголосив, що в економічному блоці Плану Уряд та Мінекономрозвитку визначили ключові пріоритети роботи. Про них докладно розповіли заступники Міністра.

Юлія Ковалів, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України окреслила завдання у сферах: активізації та залучення інвестицій,  приватизації та розвитку промислового виробництва.

Юлія Клименко, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - керівник апарату інформувала про заплановану роботу щодо створення сприятливого бізнес-клімату, розвитку малого та середнього підприємництва (МСП).

Максим Нефьодов, Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України розповів про стратегію щодо продовження реформи державних закупівель.

Наталія Микольська, Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України окреслила плани щодо розвитку та підтримки експорту. Також вона зупинилась на розвитку інновацій та реформуванні державної системи охорони інтелектуальної власності.

До експертного обговорення Операційного плану Мінекономрозвитку були запрошені провідні експерти галузі. Багато з учасників зустрічі були радниками за попереднього Уряду, деякі - готували подібні документи чи надавали пропозиції до цього Операційного плану.

Загалом зауваження і пропозиції зводилися до основної мети: збудувати висококонкурентну економіку на  базі інвестиційно-інноваційної моделі з великою часткою малого та середнього бізнесу.

Основна ідея, яка прозвучала щодо українських виробників: вони повинні зайняти свою нішу на світовому ринку з високотехнологічними й інноваційними товарами, а український експорт має мати високу додану вартість.

Важливо, що конкретні пропозиції експертів були спрямовані на те, щоб після прийняття Операційного плану, його зміст став простою та зрозумілою інструкцією для втілення визначених реформ.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json