Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

18
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд удосконалює інструмент формування ціни на продукцію оборонного призначення
14.12.2016 | 15:40 | Прес-служба Мінекономрозвитку

На засіданні Уряду прийняті зміни до Порядку формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур.

А саме передбачається включення до ціни реалізації з виконання науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт оборонного призначення податку на додану вартість, сплачену виконавцями під час закупівлі сировини, матеріалів тощо.

А також зазначений Порядок доповнено нормою, відповідно до якої ціна реалізації продукції оборонного призначення може бути уточнена на підставі витрат, підтверджених банківською установою, яка надала кредит (позику) під державні гарантії, для фінансування програм, пов’язаних із підвищенням обороноздатності і безпеки держави.

Крім того, було схвалено пакет рішень, підготовлений Мінекономрозвитку, спрямований на забезпечення нагальних потреб силових відомств у техніці й озброєнні, та виконання державних контрактів з оборонного замовлення.

Ці зміни сприятимуть ефективному використанню бюджетних коштів у процесі здійснення закупівель продукції оборонного призначення та створять сприятливі умови для встановлення обґрунтованої ціни на продукцію оборонного призначення.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json