Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Квітня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
1
Україна і Туреччина завершили десятий раунд переговорів про ЗВТ
05.05.2018 | 17:36 | Прес-служба Мінекономрозвитку

4 травня Україна і Туреччина завершили десятий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю. На цьому етапі сторони обговорили доступ до ринку сільськогосподарських товарів, ринку послуг, положення угоди щодо телекомунікацій та електронної комерції.
“Цей раунд був непростий, адже відстоюємо відкриття максимально вигідних для України і українських експортерів можливостей на ринку Туреччини. Тому і використали дану можливість для детального розгляду питань доступу до ринків сільськогосподарських товарів. Наше завдання – створювати умови для експорту переробної продукції з високою доданою вартістю, продукції з застосуванням новітніх технологій, бо в секторі харчової та переробної промисловості також досить активно застосовуються новітні технології”, - зазначила голова переговорної делегації від України, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - торговий представник України Наталія Микольська.
За її словами, Уряд крок за кроком працює для відкриття українському бізнесу нових експортних ринків та збільшення можливостей на існуючих ринках, адже експорт якісно змінює країну.
Під час цього раунду делегації просунулись в питаннях, що стосуються доступу до ринків послуг, телекомунікацій та електронної комерції.
Як відомо, експорт товарів до Туреччини за два місяці 2018 року склав $484,6 млн і збільшився на $65,9 млн. Серед ТОП-5 українських товарів, що найбільше зросли в експорті до Туреччини: кукурудза на $38,2 млн, прокат плоский з вуглецевої сталі на $33,5 млн, напівфабрикати з вуглецевої сталі на $18,3 млн, масло вершкове та інші жири, вироблені з молока на $6,6 млн, мідь рафінована та мідні сплави необроблені на $6,2 млн.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json