• Перейти до основного вмісту
Державні сайти
Інфо-ресурси
Eng
Версія для слабозорих
Про нас
Діяльність
Реалізація ініціативи ЄС “Ukraine Facility” Гуманітарне розмінування Інтелектуальна власність Стратегічне планування та макроекономічне прогнозування Промислова політика Корпоративне управління та реформування державної власності Економіка оборони і безпеки Інноваційна діяльність Інвестиційна політика та міжнародне інвестиційне співробітництво Умови праці Трудова міграція Публічні закупівлі Розвиток людського капіталу та соціальний діалог Сфера зайнятості Адміністративні послуги Розвиток торгівлі та захист прав споживачів Регуляторна діяльність Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції Міжнародна торгівля Преференційні торговельні угоди Діяльність України у Світовій організації торгівлі Торговельний захист Європейська інтеграція Євроатлантична інтеграція Співробітництво між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії Технічне регулювання Довкіллєва політика Державна реєстрація пестицидів і агрохімікатів Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року Природоохоронні території та біорізноманіття Оцінка впливу на довкілля Управління відходами Рибне господарство Тваринництво Сільськогосподарське дорадництво Насінництво та охорона прав на сорти рослин Гідротехнічна меліорація земель Захист і карантин рослин Регулювання діяльності з ОРР та ФПГ Органічне виробництво Кліматична політика Рослинництво Агрострахування Водна та морська політика Міжнародне співробітництво Стратегічна екологічна оцінка Продовольча безпека Корми Благополуччя тварин Наукові дослідження та розробки Сільський розвиток Гендерна рівність Система даних щодо сталого розвитку сільського господарства (FSDN)
Бізнесу
Громадянам
Пошук
Пошук

ProZorro відкриває 12 центрів компетенцій в регіонах України

09.03.2017 | 12:33

Державне підприємство “Прозорро” за підтримки міжнародного фонду “Відродження” та Transparency International Україна розпочали навчальну програму з закупівель для регіональних координаторів. Участь у спеціальному дводенному інтенсиві взяли дванадцять громадських активістів, які були відібрані з понад 70 фахівців в публічних закупівлях.

Навчальна програма спрямована на поглиблення знань в сфері публічних закупівель, необхідних для організації центрів компетенцій ProZorro в регіонах. Для того, щоб пройти видбір, кандидати повинні були мати достатній досвід тренерської роботи, розуміти принципи і процедури системи ProZorro, а також добре орієнтуватись в профільному законодавстві.

По завершенні навчання в 12 регіонах буде створено постійно діючі Центри компетенцій ProZorro. Координатори будуть допомагати у вирішенні проблемних питань пов’язаних з проведенням процедур закупівель, навчанням, моніторингом закупівель, а також забезпечуватимуть якісний зворотній зв’язок для вдосконалення та розвитку електронної системи і реформ в цілому.

Як зазначив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, навчання є запорукою успішного розвитку реформи публічних закупівель. “Минулого року ми проводили масові навчальні заходи по всій Україні. Представники команди ProZorro провели тренінги в кожному з регіонів мінімум 3-5 разів. Цього року ми окрему увагу приділяємо підготовці тренерів і консультантів - тих людей, які допоможуть створити регіональні центри компетенції і забезпечити необхідну експертизу для всіх користувачів системи”, - підкреслив Максим Нефьодов.

Контакти регіональних координаторів: https://goo.gl/6107kC

Теги:
Версія для слабозорих
Попередня версія сайту
Телефон кореспонденції
Електронна пошта
Адреса
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2
https://freegeoip.net/json