Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

20
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
IMG_9273.JPG
Розвиток економіки України потребує зміцнення людського капіталу
19.06.2014 | 17:13 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Близько 50% нинішніх робочих місць не будуть існувати вже через 20 років. Таку впевненість висловив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета під час відкритої панельної дискусії «Значення людського капіталу для забезпечення сталого економічного розвитку України».

«Я впевнений, що близько 50% нинішніх робочих місць не будуть існувати вже через 20 років. Це стосується практично всіх нас, всіх наших посад, всієї країни. Це 21 століття. Тому найважливіші питання цієї панельної дискусії: яким повинен бути людський капітал і що мені, як Міністру, робити у цій сфері», - сказав Павло Шеремета.

На заході було наголошено: в умовах глобальних тенденцій переходу до постіндустріального суспільства відбувається посилення ролі людського капіталу, що вимагає переосмислити шляхи забезпечення сталого розвитку економіки України. У цьому контексті зміцнення людського капіталу - одне з першочергових завдань, яке здатне  забезпечити зміни у якості економічного зростання в Україні.

За результатами панельної дискусії будуть вироблені рекомендації щодо підходів до посилення людського капіталу України, започатковано конкурс наукових робіт з цієї теми та ініційована інформаційна кампанія, щоб привернути увагу суспільства до актуальності порушених питань.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json