Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.09.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
42 / 42
Питання таке, чи можемо ми заключити додаткову угоду на збільшення об'єму закупівлі паливо мастильних матеріалів (є така виробнича необхідність), якщо на протязі року ціна на них падала і ми закупляли по нижчих цінах і тепер об'єм згідно договору вибраний, але гроші згідно договору ще є?
Відповідь
16.09.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
72 / 74
Дуже часто Замовники в тенедерній документації відмовляються надавати - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі, як це передбачено абз.3 п.2 ст.22 Закону. Замовники відписуються, що такі документи надаються лише у разі потреби. Запитання: ким визначається така потреба - Замовником чи Учасником?
Відповідь
16.09.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
100 / 106
У липні цього року територіальні управління Фонду в районах області (окремі юридичні особи) реорганізовано шляхом приєднання до головного управління Фонду із правонаступництвом. До договорів, укладених територіальними управліннями в районах,головним управлінням із контрагентами укладено додаткові угоди на договірне правонаступництво. Чи є необхідність головному управлінню оприлюднення додатків до річного плану закупівель на суми взяті за правонаступництвом?
Відповідь
16.09.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
89 / 95
Доброго дня, чи потрібно проводити засідання тендерного комітету у разі отримання від потенційних учасників питання (питань) щодо роз'яснень тендерної документації, або вимоги (вимог) щодо усунення порушень та якщо внесення змін в тендерну документацію відповідно до отриманих питань, або вимог не планується?
Відповідь
16.09.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
103 / 100
Доброго дня, маємо таке питання. У додатку до річного плану на початку року було заплановано 65т.грн на закупівлю миючих засобів по коду ДК 33710000-0. Потреба складається з 3 основних складових які поділено на лоти: мило (12т.грн), косметичні засоби для створення гриму (19т.грн), перуки (32т.грн). Слід зазначити, що у 2017р. було підписано наказ, відповідно до якого "..Допорогові закупівлі здійснюються з використанням авторизованого ел.майданчика за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50т.грн для товарів.." Питання: оголошувати закупівлю обхідно одночасно на всю заплановану суму по всім 3м лотам? Дякую
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2