Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.11.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4243 / 4158
Доброго дня. як уповноважена особа маю скласти річний план закупівель 2017 для замовника. у Замовника в наявності діючий договір на обслуговування оргтехніки, укладений в липні 2016р., договір діє до липня 2017 року. Якщо дія договору перевищує 1 рік(договір перехідний з року в рік), для визначення виду процедури закупки(допорогова чи по ЗУ) до уваги при закупівлі даного виду послуг в 2017 році приймається загальна сума договору, що укладений в 2016 році, чи річний бюджет закупки на певний вид послуг на відповідний рік? дякую
Відповідь
09.11.2016 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3131 / 3157
Згідно з частиною першою статті 23 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі – Закон) фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації. Усі звернення за роз’ясненнями автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 Закону. У пункті 9 частини першої статті 1 Закону термін "замовник" визначається як органи державної влади, органи місцевого самоврядування та органи соціального страхування, створені відповідно до закону, а також юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності ряду ознак, зокрема, якщо юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів. Відповідно до частини першої статті 11 Закону для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб). Тендерний комітет діє на засадах колегіальності та неупередженості. Постановою Центральної виборчої комісії від 17 серпня 2016 року № 376 утворено тендерний комітет Центральної виборчої комісії. Згідно з частиною четвертою статті 11 Закону рішення тендерного комітету оформлюється протоколом. У рішенні відображаються результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні тендерного комітету, з кожного питання. Протокол підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні, або всіма уповноваженими особами. У разі відмови члена тендерного комітету або однієї з уповноважених осіб підписати протокол про це зазначається у протоколі з обґрунтуванням причин відмови. Враховуючи викладене, з метою дотримання вимог законодавства у сфері публічних закупівель, відповідно до статті 8 Закону просимо у найкоротший строк повідомити, чи обов’язково проводити засідання тендерного комітету для надання роз’яснення на звернення щодо тендерної документації.
Відповідь
09.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2493 / 2520
Скажить будь ласка чи потрібно вимагати в паперовому варіанті від участника-переможця у строк, що не перевищую 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уп. орг. повідомлення про намір укласти договір документи, що підтверджують відсутність підстав визначених п.п. 2,3,5,6 і 8 ч 1 ст 17, чи учасник можен надати їх в елетронному вигляді вказані документи, наприклад підзавантаживши їх?
Відповідь
09.11.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2542 / 2525
Добрий день. Якщо закупівля здійснювалась за Законом "Про публічні закупівлі" чи можливо виправлення технічних (механічних) помилок, допущених при заповненні форм документів у сфері державних закупівель, після їх оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу.
Відповідь
08.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3662 / 3600
Звертаємось до вас з приводу наступного. В договір про закупівлю необхідно внести зміни в частині реквізитів учасника. Відповідно до ст. 10 Закону повідомлення про внесення змін до договору оприлюднюється протягом трьох днів з дня внесення змін. Проте, форма повідомлення передбачає лише інформацію про зміни передбачені п. 1-8 ст. 36 Закону. При цьому, Закон має вищу юридичну силу ніж порядок, що затверджує форму, тому зобов'язує нас розміщувати будь-які зміни до договору. Питання як це зробити, якщо форма таких змін не передбачає?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2