Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3381 / 3322
Доброго дня. Згідно п.22 Закону «Про публічні закупівлі» роботи із виготовлення проектно-кошторисної документації (проектування) відносяться до поняття – роботи, проте у ДК 021:2015 в розділі 45000000-7 «Будівельні роботи» таке поняття відсутнє, натомість воно є у розділі 71000000-8 «Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги». Якщо вартість таких робіт понад 200,0 тис. грн., а код за ДК 021:2015 – це інженерні послуги, чи не буде порушенням проводити таку закупівлю без застосування визначених Законом процедур та як на таку невідповідність подивиться казначейство (купляємо роботи, які за визначенням класифікатора – послуги)? Ваша консультація дуже важлива для нас. Дякую.
Відповідь
31.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4022 / 4081
Маємо проблему з укладенням договору на постачання Природного газу на 2017р. Тендерним комітетом заздалегідь було вжито заходи з проведення тендеру на закупівлю Природного газу на 2017 рік на очікувану вартість до затвердження кошторису на 2017рік. Так було проведено чотири процедури відкритих торгів на закупівлю Природного газу на 2017рік. Перша процедура - Торги відмінено з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (частина 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»). Друга процедура - На участь в торгах подано дві пропозиції, які довелось відхилити з причини їх невідповідності умовам тендерної документації. Торги відмінені з причини відхилення всіх тендерних пропозицій (частина 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»). Третя процедура - На участь в торгах подано дві пропозиції, які також довелось відхилити з причини їх невідповідності умовам тендерної документації. Торги відмінені з причини відхилення всіх тендерних пропозицій (частина 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»). Четверта процедура - Торги відмінено з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (частина 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»). Відповідно до частини 5 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» було укладено додаткову угоду в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Але суми даної угоди не вистачає для забезпечення нашої установи природним газом навіть на половину січня 2017р. Відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Чи маємо право на даному етапі провести переговорну процедуру відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 Закону, якщо торги відмінялись через відсутність достатньої кількості учасників два рази, але не підряд, а також на другому тендері було змінено кількість та очікувану вартість товару у зв’язку з затвердженням кошторису на 2017р. Якщо ж на даному етапі неможливо проводити переговорну процедуру, то просимо надати роз’яснення, які ще правомірні заходи можливо вжити для забезпечення нашої установи Природним газом на 2017р. до закінчення проведення тендерних процедур? Адже неможливо передбачити скільки ще разів доведеться проводити тендер, якщо учасники знов подадуть пропозиції, що не відповідатимуть умовам тендерної документації.
Відповідь
31.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3397 / 3493
Просимо надати роз’яснення з наступного питання: Замовнику необхідно укласти договори з банками міста (більше 20 ) на послуги прийому платежів від абонентів замовника за послуги теплопостачання. Замовник буде оплачувати послуги банку за прийом платежів та перерахування коштів на рахунок замовника. Загальна вартість таких договорів перевищує 1 млн. грн, тобто порогову планку. Чи можна дану послугу віднести до допоміжної до фінансових послуг і не проводити процедуру закупівлі відповідно до част. 3 ст.. 2 Закону України №922. Якщо ні, то яку процедуру закупівлі необхідно провести, враховуючи що замовник немає можливості провести відкриті торги, оскільки замовник неможе вибрати один із банків міста і вимогати від споживачів оплачувати послуги тільки в одному банку міста, а кожний банк міста при укладанні договору виставляє свої умови розрахунків. Чи потрібно проводити переговорну процедуру з банками міста, тоді як їх обґрунтовувати.
Відповідь
30.01.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2182 / 2292
Доброго дня. При поданні форми "«Цінова пропозиція" учасник не дотримався п.10, ч2, ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» відповідно до якого, тендерна документація повинна містити строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше ніж 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Учасник закупівлі помилково зазначив даний строк - 30 днів, що суперечить п.10, ч2, ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі». Після аукціону (учасник понижав ціну) він дозавантажив оновлену форму "Цінова пропозиція", що і повинен був зробити (вимога нашої тендерної документації). Також учасник виправив свою помилку щодо терміну дії цінових пропозицій і написав вже правильно згідно ЗУ«Про публічні закупівлі»- 90 днів. СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА, ЯКИЙ ДОКУМЕНТ "ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ" НАМ БРАТИ ДО УВАГИ ПІД ЧАС АНАЛІЗУ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА - ДО АУКЦІОНУ чи завантажений ПІСЛЯ АУКЦІОНУ.
Відповідь
30.01.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2825 / 2683
До нас звернувля Учасник-переможець з яким укладено договір на придбання продуктів харчування, який пропонує збільшити ціну за одиницю в зв’язку з коливанням ринкових цін. Як підтвердження ціни він надає середні споживчі ціни по Харківській області за грудень 2016 року, виданого Держстатом, але в кінці цього листа написано застереження щодо застосування наведених середніх цін, що призначені лише для розрахунків індексів споживчих цін і не можуть бути використані для інших цілей (ми розуміємо, що для підтвердження підвищення ціни також)
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2