Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.12.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3166 / 3079
У зв’язку з двічі відміненою процедурою відкритих торгів через відсутність достатньої кількості учасників прийняли рішення запросити на переговори учасника, який подавав тендерну пропозицію. Відповідно до п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» вимоги до учасника переговорів не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Крім кваліфікаційних вимог ми вимагали банківську гарантію для забезпечення тендерної пропозиції. Зараз банк відмовляє нашему учаснику в наданні банківської гарантії, т.к. переговори не вважають торгами. Що робити? Дійсно ми повинні її вимагати чи ні? Ми маємо право прийняти їх пропозицію без банківської гарантії? Всі інші документи відповідають нашим вимогам.
Відповідь
16.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2720 / 2709
Відповідно до абзацу 2 пункту 1 розділу 2 Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 р. за № 448/28578 (дія якого застосовуються з 01 січня 2017 року) предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показниками третьої – п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Також, враховуючи лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20.01.2016 №3302-06/1430-06 код складається з 8 цифр, що згруповані таким чином: Перші дві цифри визначають розділ (ХХ000000-Y); Перші три цифри визначають групу (ХХХ00000- Y); Перші чотири цифри визначають клас (ХХХХ0000- Y); Перші п’ять цифр визначають категорію (ХХХХХ000- Y). Отже, чи має право Замовник починаючи з 01.01.2017 року здійснити закупівлю деревини хвойних порід (03411000-4) на загальну суму 199.999,00 грн., деревину тропічних порід (03412000-1) на загальну суму 199.999,00 грн., деревина м’яких порід (03415000-2) на загальну суму 199.999,00 грн. (загальна вартість трьох договорів складає майже 599.997,00 грн.) без проведення відкритих торгів з обов’язковим дотримання абзацу 5 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
16.12.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3896 / 4032
Доброго дня! підкажіть будь ласка як діяти в такій ситуації. Ми державна установа, провели відкриті торги за кошти державного бюджету на закупівлю двох одиниць обладнання та визначили переможця. в процесі укладення договору переможець надіслав листа що до кінця бюджетного року не забезпечить поставку однієї одиниці обладнання. чи можемо ми підписати з ним тендерний договір лише на одну одиницю з тим щоб не всі кошти повернулися в держбюджет з нового року. крім того, було два учасники, у другого теж така проблема
Відповідь
15.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2822 / 2762
Просимо Вас дати однозначну відповідь на такі запитання: 1. Суперечить чи ні зміст оголошення про відкриті торги вимогам п.2 статті 21 «Інформування про проведення процедури відкритих торгів» Закону України «Про публічні закупівлі», якщо в оголошенні вказується ціна на послуги без урахування ПДВ? Наприклад: «Очікувана загальна вартість закупівлі: 600000,00 грн., без урахування ПДВ: Очікувана вартість надання послуг, вартість тендерної пропозиції, приведена ціна послуг при проведені торгів і визначені переможця надаються Учасником без урахування ПДВ. Договір, якої буде укладатися з Переможцем торгів, якщо він є платником податку на додану вартість, буде включати суму ПДВ, що змінить вартість надання послуг на відповідну суму ПДВ». 2. Можливо при такій формі оголошення, якщо Переможець торгів є платником податку на додану вартість, укладаючи договір збільшити суму договору на відповідну суму ПДВ? 3. Виходячи з цього, як потрібно Замовнику формувати звітність про здійснення конкурсних торгів за умови, що система PROZORRO не має відповідного механізму звітності.
Відповідь
15.12.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4149 / 4171
Доброго дня! Прошу надати розяснення з наступного питання: Управлінням укладеного договір на закупівлю твердого палива учасникам АТО в травні 2016 року на суму 45 тис. грн., термін дії договору до 31.12.2016 У звязку з виділенням додаткових коштів до договору було внесено зміни шляхом укладення додаткової угоди, ціна договору збільшена до 70 тис. грн., потім до 164 тис. грн., в грудні 2016 виділено додаткові кошти в результаті загальна вартість закупівлі склала 214 тис. грн. Підписану угоду було передано до управління казначейства для реєстрації та взяття бюджетних зобовязань, однак, в управлінні казначейства було відмолвлено в реєстрації угоди з посиланням на те, що вартість закупівель перевищує 200 тис. і має проводитись тендер або на додатково виділені кошти (50 тис)необхідно укласти окремий договір. Дякую за відповідь.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2