Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.06.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
595 / 576
Одним із кваліфікаційних критеріїв, встановлених ст. 16 Закону є "наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід". Таким чином, Законом встановлено чітку норму щодо наявності не менше двох працівників (оскільки "працівників" означає множину). У разі встановлення такого кваліфікаційного критерію Замовником у тендерній документації та вимоги надання "довідки довільної форми про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід" чи означає це, що навіть фізична особа-підприємець для відповідності такому критерію повинна мати хоча б одного найманого працівника? У своєму рішенні від 10.10.2017 № 7140 АМКУ зобов'язав Замовника скасувати своє рішення про визначення переможцем процедури ФО-П, що здійснює свою діяльність самостійно, без залучення найманих працівників. Чи може Замовник керуватися такою позицією АМКУ та чи зобов'язаний відхиляти тендерні пропозиції суб'єктів господарювання, у штаті яких 1 особа?
Відповідь
06.06.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
579 / 557
Чи підпадає під дію ЗУ від 25.12.2015 №922-VIII державне підприємство (далі -ДП), засноване на державній власності та яке належить до сфери управління бюджетної установи. Статутний капітал ДП - основа власного капіталу Підприємства, відповідає сумі вартості активів, які є внеском засновника, до капіталу Підприємства.
Відповідь
06.06.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
524 / 542
Згідно з Порядком визначення предмета закупівлі затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 №454 (із змінами) та відповідно до листа Мінекономрозвитку від 07.02.2017 № 3302-06/3816-06 "Щодо порядку визначення предмета закупівлі" предмет закупівлі товарів визначається на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" за показником четвертої цифри із зазначенням у дужках конкретної назви товару. Нашому підприємству потрібно купити новий трактор. Показник четвертої цифри "16720000-8 Трактори, що були у використанні", показник третьої цифри "16700000-2 Трактор". Яким чином визначити предмет закупівлі, у разі якщо четверта цифра не відповідає предмету закупівлі? Чи можливо визначити предмет закупівлі за третьою цифрою або потрібно обрати показник "99999999-9 Не відображене в інших розділах"?
Відповідь
06.06.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
563 / 515
В ст. 4 Закону № 922 зазначено, що річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Підкажіть, днем затвердження вважається затвердження коштів рішенням ради чи затвердження протоколом ТК змін до річного плану або додатку до річного плану відповідно до рішення ради?
Відповідь
06.06.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
802 / 798
Нами було оголошено процедуру закупівлі (Відкриті торги) послуг з оздоровлення дітей (путівки до дитячих таборів). Процедура відбувалася за 4-ма лотами. Перший раз торги за всіма лотами не відбулися у зв'язку недостатньою кількістю учасників. Оголосили торги повторно, але при цьому по 1-му із лотів змінили вимоги до учасників. Торги також не відбулися через недостатню к-ть учасників. Оголосили торги втретє. Питання: чи могли ми оголосити торги втретє лише по 1-му лоту, а по решті - перейти до переговорної процедури? У разі якщо втретє торги відбудуться по одному із лотів, чи можемо ми по іншим перейти до переговорної процедури, чи повинні будемо оголошувати по решті лотах торги вчетверте?
Відповідь
Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2