Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.11.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1550 / 1523
Доброго дня! ОТГ проведено закупівлю (відкриті торги) бензину та дизельного пального на початку року. На сьогоднішній день не вистачає дизельного пального 15000 л (на 50000 грн.), як краще докупити? Дякую
Відповідь
15.11.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1174 / 1209
Добрий день, підкажіть будь ласка, чи можливе повернення забезпечення виконання договору про закупівлю (повністю або частково, наприклад пропорційно до виконаної роботи), до повного виконання договору.
Відповідь
14.11.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1485 / 1466
Добрий день. Згідно тендерної документації Замовник встановив вимогу, що Переможець протягом 5 днів повинен надати Замовнику документи на підтвердження відсутності підстав, визначених п.2,3,5,6 і 8 ч.1 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі». Зокрема Замовник вказав надати Документ (скан-копія з оригіналу або нотаріально завіреної копії), що визначений відповідними актами чинного законодавства України, який підтверджує, що відомості про юридичну особу – учасника не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. При цьому учасник не вимагав надання довідки про фізичну особу. Враховуючи те що реєстр юридичних осіб відсутній, Переможець надав довідку яка підтверджує що відомості про фізичну особу (Керівник підприємства) не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Замовник прийняв рішення відхилити пропозиції, так як на етапі укладання договору Учасник не надав всіх документів передбачених абз.2 ч.3 ст..17 ЗУ «Про публічні закупівлі». Чи є така ситуація порушення з боку Замовника? Чи має Учасник вимагати скасування рішення Замовника?
Відповідь
14.11.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1208 / 1180
Доброго дня. Маємо потребу у Вашій консультації. Суть питання: який порядок внесення змін до декількох додаткових угод, які вже оприлюднені, якщо у додаткових угодах до договору допущено технічну помилку, а саме - у додаткових угодах вказана невірна назва договору, але всі інші реквізити (номер, дата, предмет та ін.реквізити) вірні. Чи можливе внесення змін до додаткових угод однією (новою) додатковою угодою, чи потрібно вносити зміни до кожної додаткової Угоди новою окремою додатковою угодою? Будемо дуже вдячні за надану відповідь.
Відповідь
14.11.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
939 / 923
Чи може бути відхиленою тендерна пропозиція учасника - власника товару виробництва АО "АНК "Башнефть", на підставі того, що до цього підприємства застосовано санкцію "обмеження торгівельних операцій"? В чому саме полягає суть санкції "обмеження торгівельних операцій"?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2