Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1616 / 1628
Добридень! Питання: Чи є Невідповідність одиниці виміру товару закупівлі в Пропозиціїї учасника до одиниці виміру товару закупівлі в Тендерній документаціїї Замовника привідом для відхилиння Пропозиція Учасника? Детальний опис питання: Ми-Замовник. Товар закупівлі - моточовен в комплекті з трейлером. В нашій тендерній документації одиниця виміру - Комплект. У тендерній Пропозиціі Учасника - одиниця виміру - Штуки. При цьому товар розбивається Учасником на 3 позиції (1 шт. катер. 1 шт. мотор. 1 шт. трейлер) Така розбивка товару, який ми хочемо купити в комплекті за одним кодом ДК передбачає, що кожна окрема позиція товару буде класифікуватися за різними кодами ДК. Ми здогадуємося, що така Пропозиція Учасника не є правильною, оскільки не відповідає нашим вимогам в Тендерній Документації. Хотілося б знати, чи маємо ми право в цьому випадку відхилити (дискваліфікувати) Пропозицію цього Учасника? На яку частину якої статті Закона Украіни "Про публічні Закупівлі" ми повинні посилатися в цьому випадку?
Відповідь
19.10.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
971 / 1011
Наше підприємство провадить діяльність в окремих сферах господарювання з виробництва теплової енергії. Чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» для нашого підприємства у випадку, якщо предметом закупівлі є електрична енергія.
Відповідь
18.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1358 / 1377
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як діяти в такій ситуації, коли надані документи від учасника були підписані директором, який звільнився після проведення аукціону. Після визначення переможця торгів були надані довідки про зміну директора, в тому числі довідка з МВС на нового директора. Чи правомірно вважати дійсними надані довідки?
Відповідь
18.10.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1881 / 1953
Добрий день! На початку року кошторисом закладу виділені кошти по коду ДК 50420000-5 в загальній сумі 156000,00 грн. Тендерним комітетом прийняте рішення провести дану закупівлю шляхом допорогових закупівель. Кошти були використані. Влітку сесією обласної ради було виділено 55000,00 грн. на ремонт комп'ютерного томографу. Тендерним комітетом прийнято рішення відобразити дану закупівлю в додатку до річного плану окремим предметом закупівлі , так як не могли передбачити виділення даних коштів на початку року, та визначено провести закупівлю на дану суму шляхом допорогової закупівлі за кодом 50420000-5. У зв'язку з відсутністю потреби дана процедура не була проведена. Восени сесією було виділено ще 14 млн. грн. на заміну джерел іонізуючого випромінювання в гамма-терапевтичні апарати. Закупівля була внесена до річного плану також окремим предметом закупівлі та оголошена в системі електронних закупівель Прозоро як відкриті торги з публікацією на англійській мові. Тепер постало питання в закупівлі послуг по ремонту комп'ютерного томографу на суму 55 тис. грн. Питання: за якою процедурою проводити цю закупівлю - за допороговою закупівлею чи відкритими торгами з публікацією на англійській мові.
Відповідь
17.10.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1294 / 1196
Доброго дня! Звертаємось до Вас із проханням роз’яснити наступне: На виконання вимог пункту 11 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) форми документів у сфері закупівель затверджено наказом Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель” (далі – Наказ). Виходячи зі змісту пункту 2 Наказу формами документів у сфері публічних закупівель затверджено обов'язкові поля, що заповнюються замовником в електронній системі закупівель (далі – система) шляхом унесення в них наявної інформації. При цьому, під час створення в системі нової закупівлі через авторизовані майданчики (зокрема, zakupki.prom.ua) від замовника вимагається заповнення обов’язкового, згідно вимог майданчику, поля «Узагальнена назва закупівлі» (див. файл «1.jpg») та «Узагальнена назва лоту» (див. файл «2.jpg»), інформація з яких в подальшому відображається на сторінці закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «prozorro.gov.ua» (див. файли «3.jpg» та «4.jpg») та не відображається в жодній з форм документів у сфері публічних закупівель, затверджених Наказом. А ні Законом, а ні будь-яким іншим нормативно-правовим актом в сфері публічних закупівель не встановлено жодних вимог щодо порядку заповнення вищезазначених полів та інформації, яка повинна бути в них зазначена. Просимо Вас роз’яснити, яку саме інформацію повинен зазначати Замовник в цих полях та чи вірно розуміти те, що Замовник заповнює ці поля на власний розсуд?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2