Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.08.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3 / 3
Цікаво знати, коли необхідно опублікувати на сайті Прозорро звіт про договір по закупівлі ПММ, якщо сума згідно договору не перевищує 200 000 грн., але більша ніж 50 000 грн.?
Відповідь
01.08.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
33 / 38
розробка проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж це робота чи послуги
Відповідь
01.08.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3 / 3
За результатами проведення відкритих торгів в процесі заповнення Додатку №2 (розрахунок вартості) до Договору здійснено помилку механічного характеру, а саме: при заповненні розділу Статті витрат «фонд оплати праці» технічно невірно перенесено з таблиці excel у word суму 208 650,00 грн. замість 234 650,00 грн. Нарахування на заробітну плату в обох випадках вірне, та підтверджує правильність нарахування податків та внесків на необхідну кількість працівників, що було передбачено тендерною документацією.Окрім того, ціна за одиницю (вартість послуг за місяць) залишається незмінною в межах суми договору.У відповідності до ч.4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» умови підписаного договору про закупівлю не відрізняються від змісту тендерної пропозиції, за результатами аукціону переможця процедури закупівлі . Розмір цінової пропозиції за результатами аукціону та сума договору також не змінюються, оскільки істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі. Виходячи із вищенаведеного, просимо роз'яснити механізм внесення коригування в додаток №2 до Договору, при допущенні технічної помилки без зміни загальної ціни договору.
Відповідь
31.07.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
33 / 38
У звя’зку з набранням чинності 01.05.2019 деяких змін до Кодексу газотранспортної системи в частині замовлення потужностей та послуги балансування, як складової послуги транспортування, виникла необхідність приведення діючих договорів на постачання природного газу для потреб бюджетних установ, укладених з урахуванням вимог Закону України "Про публічні закупівлі", у відповідність до чинного законодавства. З метою недопущення порушень законодавства у сфері публічних закупівель просимо надати роз’яснення чи можна викласти тендерний договір у новій редакції або ж потрібно вносити зміни саме до окремих пунктів тендерного договору, які зазнають змін через набрання чинності нової редакції Кодексу газотранспортної системи.
Відповідь
31.07.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3 / 3
Доброго дня! На електронному майданчику zakupki.prom.ua на момент внесення змін до наказу Міністерства економіки України №490 від 22.03.2016 р. (редакція від 03.05.2019р.) не було технічної можливості внести пункти: - 10.2 Джерело фінансування Форми оголошення про проведення відкритих торгів; - п.16.1 Джерело фінансування Форми звіту про укладені договори; - п.8.2 Джерело фінансування Форми повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури. У зв’язку з чим при підписанні: - Оголошення про проведення відкритих торгів; - Звіту про укладені договори; - Повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури; у кабінеті замовника на електронному майданчику zakupki.prom.ua система жодним чином не повідомляла про не відповідність форми оприлюднення інформації, що заповнювалася. Звертаємо увагу, що навіть при нашому бажанні ми не могли внеси потрібну інформацію. Чи буде це вважатися підставою для відповідальності за порушення закону «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2