Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.10.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3952 / 3940
Процедура відкритих торгів була ще розпочата згідно норм ЗУ "Про здійснення державних закупівель". Чи вважається дискримінаційною умовою вказання у документації з конкурсних торгів, вимогу: ціна за одиницю товару повинна відповідати ціні офіційного діллера цього товару
Відповідь
18.10.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3153 / 3093
Доброго дня, підкажіть будь ласко? Відповідно до частини п’ятої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник договори вартість яких більш 50 тис грн. та які укладаються без використання електронної системи закупівель оприлюднює тільки звіт про їх укладання в системі електронних закупівель. В подальшому замовник відповідно до статті 10 Закону не повинен по цих договорах оприлюднювати повідомлення про внесення змін до договору та звіт про виконання договору?
Відповідь
18.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3342 / 3278
Чи має право Учасник, пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, додатково підвантажувати документи після проведення аукціону? Чи може Замовник брати підвантажені після проведення аукціону документи до уваги при розгляді пропозиції та прийнятті рішення щодо укладання договору?
Відповідь
18.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3209 / 3029
До участіу процедурі подало 4 учасники. Оцінка здійснюється системою автоматично. До оцінки допущено всі 4 учасника. Замовник провів розгляд пропозицій і виявив, що три учасника не відповідають кваліфікаційним критеріям а один відповідає. Чи можна акцептувати одного учасника, чи необхідно відмінити торги?
Відповідь
18.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3608 / 3413
Відкриті торги з публікацією на англ.мові. Учасник (Приватне АТ) не надав тільки довідку щодо власників цінних паперів (акціонерів), яка вимагалась тендерною документацією. Які дії Замовника: дискваліфікувати цього учасника, або дати йому можливість дозавісити цю довідку. Та чи не буде порушенням Закону другий варіант.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2