Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.01.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
39 / 36
Доброго дня! Балансоутримувач майнового уомплексу - бюджетна установа, провела тендер на закупівлю природнього газу для опалення цього комплексу. Вже після підписання угоди змінився балансоутримувач, також бюджетна установа. При цьому власник майна не змінився. фінансування як первісного так і нового балансоутримувача здійснюється з одного місцевого бюджету. Чи потрібно проводити новий тендер? Чи достатьньо укласти договір про заміну сторони?
Відповідь
10.01.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
27 / 34
На виконання пункту 2 наказу Міністерства юстиції України від 16.10.2019 № 3173/5 «Про утворення міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції України», проведено державну реєстрацію Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) (код ЄДРПОУ 43315602), яке є правонаступником усіх прав та обов’язків Головного територіального управління юстиції у місті Києві,Головного територіального управління юстиції у Київській області, Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2019 № 870 «Деякі питання територіальних органів Міністерства юстиції». Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області проведено закупівля природного газу на 2020 рік. Даний орган перебуває на стадії ліквідації. Чи може підписати договір та взяти на себе бюджетні зобовязання Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Київ) як правонаступник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області? Чи наявна технічна можливість розмістити договір в електронній системі правонаступником - Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ)?
Відповідь
10.01.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
35 / 30
Від переможця відкритих торгів вимагається надання документального підтвердження того факту, що службова (посадова) особа учасника, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку. В Україні така довідка Міністерства внутрішніх справ України. Встановлено, що Міністерство внутрішніх справ України може надати таку довідку як резиденту України, так і нерезиденту України. Чи обов’язково вимагати для нерезидента України довідку від Міністерства внутрішніх справ України, чи можливою є вимога надання довідки, виданої відпопідним органом країни учасника-нерезидента?
Відповідь
09.01.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
14 / 12
14 листопада 2019 року нами було оголошено відкриті торги щодо закупівлі постачання електричної енергії. 09 грудня 2019 року відділом освіти було кваліфіковано переможця. Відповідно до частини 2 статті 32 ЗУ "Про публічні закупівлі" договір може бути укладеним не раніше як 10 днів з моменту оприлюднення повідомлення про намір укласти договір та не пізніше як через 20 днів. Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 18 ЗУ "Про публічні закупівлі", "Скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю.". Тобто 10 днів дається для оскарження рішення дій, або бездіяльності замовника. А отже, замовник фактично може знати свого постачальника максимум за 10 днів до укладення договору (або враховуючи період оскарження за 20 днів до укладення договору). Підпункту 6.1.3. пункту 6.1. розділу VI ПРАВИЛ роздрібного ринку електричної енергії затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 "Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії" передбачено, що для зміни постачальника та уникнення штрафних санкцій " споживач повинен повідомити нового електропостачальника про намір укласти з ним договір про постачання електричної енергії споживачу за 21 календарний день до дати закінчення терміну (строку) дії чинного договору". З урахуванням вищевикладеного виникають суперечності між постановою НКРЕКП та Законом України "Про публічні закупівлі", відповідно розподільники електричної енергії відмовляють у зміні постачальника електричної енергії так як повідомлення подано менше як за 21 день, тоді у споживача немає іншого виходу як порушувати "ЗУ Про публічні закупівлі" і укладати прямі договора на постачання електричної енергії на один місяць для вчасного попередження розподільника. Також розподільники відмовляють (в нашому випадку) у зв'язку із наявною заборгованістю. Коли почали виясняти ситуацію розподільник говорить, що помилкового відмовив а посеред місяця змінити постачальника неможливо. Поясніть будь ласка як діяти в таких ситуаціях і чим керуватись? Дякую.
Відповідь
09.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
22 / 22
Замовник Філія Бурове управління "Укрбургаз" АТ "Укргазидобування" провела Допорогову закупівлю очікувана вартість якої 2 599500,00 грн. Дана оголошена вартість перевищує суму, згіно ст2. ЗУ "Про публічні закупвлі" та не відповідає Інструкції 10 Тендер №4793105 УБГ19Т-162 Саморегулюючий термокабель в комплекті з муфтами. Аукціон відбувся 06.12.2019 року. Якими нормами регулюються даний порядок допорогової закупівлі, якщо не відповідає ні нормам Закону, ні Інструкції 10, оскільки перевищує встановлений розмір для закупівлі товарів?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2