Календар подій

20
Квітня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.04.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2 / 2
Доброго дня! Просимо Вас пояснити правомірні чи ні дії замовника, а саме в документації замовника міститься вимога зазначити назву виробника, учасником зазначені та прописані дані відповідно до попередньо отриманої комерційної пропозиції від виробника (форма власності виробника- приватна). Замовник відхиляє пропозицію посилаючись на ч. 7 ст. 28 ЗУ «Про публічні закупівлі», але не на перевірку ст. 17, а на те, що начебто замовником отримано листа від виробника, що він не виготовляє деякі позиції закупівлі, публічно такого листа не опубліковано та його змісту ніхто не бачить, посилаючись на лист з яким не має можливості ознайомитись учаснику закупівлі, замовник відхиляє пропозицію. Просимо Вас оцінити правомірні дії замовника чи ні? Вразі якщо так то яким саме чином можна перевірити такі твердження та посилання замовника на невідомі (не публічні) відповіді від виробників, особливо коли в переліку виробників більше 30-ти іноземних компаній виробників, і замовник на власний розсуд, ні яким чином офіційно не підтверджено, непрофесійно та мабуть з помилками перекладає листи відповіді заводів виробників, а потім робить висновок, що учасника слід дискваліфікувати бо недостовірна інформація. Чи в таких випадках правомірні дії замовника?
Відповідь
29.03.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3 / 3
Відділом освіти проведені торги по закупівлі обладнання. Учасник завантажив до кінцевого строку подання тендерних пропозицій тендерною пропозицію з ціною 900 600,00 грн. з ПДВ, але за результатами оцінки (в ході аукціону була запропонована інша ціна пропозиції) визначена найбільш економічно вигідною пропозиція з ціною 944 999 грн з ПДВ. Між Відділом освіти та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ був укладений договір на суму 944 999, 00 грн. з ПДВ та була укладена додаткова угода до договору, Сторони домовилися зменшити ціну за одиницю товару згідно п.5 ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» та п. 6.2.6. договору. Сума цього договору становить 900 600,00 грн. з ПДВ. Чи були правомірні дії Замовника.
Відповідь
29.03.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1 / 3
У відділу освіти виникла потреба в закупівлі обладнання для їдалень, в яких треба готувати їжу для більш 700 осіб на заклад. Згідно опису технічних характеристик та зразків обладнання, які свідчить про те, що дане обладнання з продуктивністю 600 кг на годину, вказаними габаритами, напругою, масою, відділом освіти визначено по необхідності закупівлі технологічне обладнання. Замовником в електронній системі закупівель оприлюднено оголошення на закупівлю товару За кодом CPV за ДК 021:2015 – 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (електрична м’ясорубка; духова шафа; електрична сковорода; електрична піч). Згідно Акту перевірки ДАСУ: Встановлено порушення законодавства в частині визначення предмета закупівлі, а саме: закупівлю товару повинно було віднести до ДК 021:2015: 39710000-9 – «Побутова техніка». Чи замовником було порушено пункт 18 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922 – VIII (із змінами) (далі – Закон) та пункту 1 розділу ІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 №454.
Відповідь
28.03.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3 / 1
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення стосовно того, що була скарга до Антимонопольного комітету стосовно визнання переможця процедури закупівлі. Антимонопольний комітет зобов'язав нас скасувати рішення. Наш тендерний комітет засідав і прийняв рішення про скасування переможця. Які наші подальші дії? Ми повинні інших учасників обирати? Чи потрібно по новій проводити відкриті торги? Повідомляю що юриста у штаті немає і нам не зрозуміло що далі робити. Заздалегідь вдячні.
Відповідь
28.03.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1 / 3
Комунальним підприємством "Світло Центр" підписані договори підряду по декільком вулицям на заміну світильників. На даний момент загальна сума потреби в закупівлі становить 126000,00 грн. Питання чи потрібно підприємству оголошувати тендер, якщо з нами в подальшому ще будуть підписуватись подібні договори підряду ? Чи можна проводити окремі закупівлі світильників під кожен договір підряду ?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json