Календар подій

20
Лютого
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
0 / 2
Чи можливе внесення змін до додатку річного плану закупівель 2019 року у 2020 році?
Відповідь
04.02.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5 / 4
У зв’язку з набуттям 19.04.2020 чинності ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним. Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій/пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" (далі – Закон-1) та "Про електронні довірчі послуги" (далі – Закон-2). Згідно із ст.5 Закону – 1: електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа. Згідно із ст. 6 Закону - 1: накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа. Майданчик SmartTender.biz повідомив, що на майданчику існує можливість накладення ЕЦП/КЕП учасниками лише на пропозицію в цілому.Цю позицію підтверджено ДП "ПРОЗОРРО". З огляду на вимоги Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг", подання тендерної пропозиції без накладення електронного цифрового підпису на кожному окремому документі є порушенням. У зв’язку з цим, просимо Вас роз’яснити дії замовника щодо встановлення вимог до накладення учасниками ЕЦП/КЕП на пропозицію: 1) З огляду на який нормативний документ замовник має встановити вимогу щодо накладення учасниками ЕЦП/КЕП на пропозицію в цілому?
Відповідь
04.02.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1 / 0
З 19 квітня 2020 року вступає в дію ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 року № 114-ІХ (далі Закон). Ч. 4 Розділу Х Закону встановлено, що до 01.01.2022 року замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель. Замовник має право визначити уповноважену особу (осіб) та тендерний комітет (комітети), за умови, що кожен із них буде відповідальним за організацію та проведення конкретних процедур закупівель. Для цілей цього Закону тендерний комітет - це службові (посадові) та інші особи замовника, призначені відповідальними за організацію та проведення процедур закупівлі згідно із цим Законом. Уповноважені особи підтверджують рівень володіння знаннями у сфері публічних закупівель з урахуванням вимог абзацу другого частини восьмої статті 11 цього Закону. Відповідно до п. 35 ст. 1 Закону уповноважена особа (особи) - службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель згідно з цим Законом на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту). Враховуючи вище викладені положення Закону просимо надати відповідь на наступне запитання: Чи може тендерний комітет замовника складатись з його посадових осіб, що не підтвердили рівень володіння знаннями у сфері публічних закупівель в розумінні вимог абзацу другого частини восьмої статті 11 цього Закону та відповідно не являються уповноваженими (відповідальними) особами за проведення закупівель?
Відповідь
03.02.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1 / 2
Добрий день!За процедурою відкритих торгів, нами було заключено договір про закупівлю на придбання бензину та дизельного палива.Договір було оприлюднено відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" з дотриманням строків.Але потім було виявлено, що помилково було розміщено договір з підписом та печаткою Постачальника, та лише підписом Замовника.Процедура була завершена і договір замінити не можна.Чи буде правомірним рішення ОРГАНІВ КАЗНАЧЕЙСТВА відмовити у реєстрації договору при тому що печать на договорі була поставлена на підтвердному документі.І як можно виправити відповідну технічну помилку? Дякую!
Відповідь
03.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
0 / 0
Добрий день! Ситуація, маємо зведений кошторис на кап.ремонт 1 700 000,00 грн., де 1 300 000,00 грн. сам кап.ремонт по договірній ціні, а 150 000,00 грн. авторський нагляд і 250 000,00 грн. технічний нагляд, питання: чи потрібно проводити відкриті торги і на яку суму?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json