Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
902 / 897
Чи подпадають під дію Закону "Про публічні закупівлі" послуги (наукові дослідження) надані фізичною особою на підставі договорів цивільно- правого характеру, які оплачуються за рахунок фонду оплати праці державної наукової установи?
Відповідь
03.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
846 / 875
Відповідно до ч.2 ст.16 ЗУ "Про державні закупівлі" замовник торгів у тендерній документації має право устанавлювати кваліфікаційний критерій наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. В більших випадках учасник указує в тендерній документації, що аналогічними вважаються будь-які договори (Нове будівництво, капітальний ремонт) де види та обсяги робіт, необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі співпадають з закупівлею робіт. Будувати аналогічні обєкти не приходиться, тому у кожному договорі підряду різний вид та обсяги робіт. Під час кваліфікації участика торгі виникають питання які договори є аналогічними, а чкі ні. Просимо Вас розяснити як правільно складати інформацію про досвід виконання аналогічних договорів. І в яких випадках можно вважати договори аналогічними.
Відповідь
03.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
711 / 734
Відповідно до частини другої статті 21 Закону "Про публічні закупівлі" в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів зазначено розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у грошовій одиниці. Але під час торгів електронного аукціону, який проводиться у три кола, під час кожного з яких учасник не знижує ціну на мінімальний крок встановлений у тендерній документації. Остаточна ціна однакова з заявленою ціною. Прошу розяснити чи тягне за собою вищеописане порушення закону підставою визнання тендерної пропозиції такою, яка не відповідає умовам тендерної документації. А також просим розяснити які наслідки порушення частини 2 ст. 21 Закону України "Про публічні закупівлі", чи достатньо вказати в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону? Чи повинно бути прописаний мінімальний крок пониження ціни у тендврній документації?
Відповідь
03.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
639 / 538
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС, оголосило відкриті торги на сталеві канати UA-2018-06-22-000214-b, наше підприємсто є офіційним дилером АТ "БМК",м.Росія, планує прийняти участь у закупівлі. У тендерній документації до закупівлі вимагається надання документу: документ, виданий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів, робіт або послуг походженням з Російської Федерації іншими неможливе (у разі якщо Учасником запропоновано товари, роботи або послуги походженням з Російської Федерації); Чи можливо отримати такий документ виданий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України про неможливе заміщення, для участі у закупівлі? . Особливо беручи до уваги, що у закупівлі вимагається нержавіючий сталевий канат,який не виробляється на території України.
Відповідь
03.07.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
867 / 864
При проведенні відкритих торгів з публікацією англійською мовою учасник, який був визначений переможцем, відповідно до умов тендерної документації розмістив в електронній системі цінову пропозицію за результатами аукціону із зазначенням цін за одиницю товару. В ціновій пропозиції при множенні ціни за одиницю товару на кількість і сумуванні позицій специфікації сума не відповідає вказаному значенню у рядку "Всього", тобто наявна арифметична помилка. Чи може замовник відхилити таку пропозицію переможця, а якщо може - то на якій підставі відповідно до ст. 30 Закону?
Відповідь
Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2