Головна » Громадськості » Доступ до публічної інформації

Календар подій

14
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Доступ до публічної інформації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.11.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1601 / 1552
Прошу надати роз'яснення щодо наступної ситуації. В бюджетній організації виникла додаткова потреба у закупівлі дизпалива, у зв'язку з чим збільшили кошторис. При цьому вартість однотипного товару, який необхідно придбати протягом року, зараз перевищує 50 тис. гривень. Раніше для придбання дизпалива вже укладалося декілька договорів з різними постачальниками (в тому числі на різні види товару) без застосування електронної системи (кожен з договорів був на суму, що значно менша за 50 тисяч). Строк опублікування інформації про такі договори минув, а форма звіту про укладені договори не передбачає можливості подати інформацію більш ніж про один договір. Чи треба у такому випадку: 1. Опубліковувати звіти про укладені договори з початку року? 2. Якщо так, то як вказувати суму оплати за договором, коли крім дизпалива одночасно купували інший товар? 3. Якщо ні, то чи треба опубліковувати звіт про договір, при укладенні якого загальна сума перевищила 50 тисяч гривень (сам договір на меншу суму) та про наступні договори (якщо такі будуть укладатися)?
Відповідь
02.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2292 / 2244
Відповідно до ч. 5 ст. 25 Закону України "Про публічні закупівлі" учасник має право внести зміни або відкликати свою тендерну пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення тендерної пропозиції. Такі зміни або заява про відкликання тендерної пропозиції враховуються в разі, якщо вони отримані електронною системою закупівель до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Виходячи із змісту даної норми, законом про публічні закупівлі передбачена можливість відкликати тендерну пропозицію учасником лише до спливу строку подання. Проте, відповідно до абз. 2 ч. 3 ст. 24 закону про публічні закупівлі забезпечення тендерної пропозиції не повертається у разі відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються чинними. Таким чином, виходячи з даної норми можна зробити висновок про можливість відкликання тендерної пропозиції після закінчення строку її подання (хоча б й з втратою наданого забезпечення). Питання: чи випливає з сутності закону про публічні закупівлі право та можливість учасника відкликати подану тендерну пропозицію після закінчення строку її подання?
Відповідь
02.11.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1547 / 1598
1 ОВКБ Державної прикордонної служби України виконує функцію Замовника щодо здійснення заходів з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державноого кордону,територій, прилеглих до районів проведення АТО та АРК, з урахуванням того, що вищезазначені роботи становлять державну таємницю просимо надати роз'яснення,- яку саме доцільно застосовувати процедуру при відборі підрядних організацій?яким кваліфікаційним критеріям керуватись?який порядок надання інформації підрядними організаціями? який порядок оцінки підрядних організацій? який порядок оформлення прийнятих рішень?
Відповідь
02.11.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2069 / 2107
П.2 ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" передачено можливість внесення змін до договору, а саме зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. За рахунок чого можно збільшити вартість з а одиницю товару, якщо не збільшится загальна сума договору? Якщо за рахунок зменшення кількость (обсягів) то це є інша підстава (п.1,ч.4 ст.36). Що робити в такому випадку, коли постачальник звертається про збільшення ціни за одиницю товару, А замовник не має підстав для зменшення обсягів заупівлі?
Відповідь
02.11.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2120 / 2083
Добрий день! Наше підприємство є юридичною особою, що здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, є виробником теплової енергії (монополіст) та здійснює закупівлі виключно за власні кошти. Підприємство є замовником у розумінні Закону України № 922-VІІІ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року. Відповідно до пункту. 4 частинип першої статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» № 2939-VI від 13.01.2017р. ми є розпорядниками інформації. Але част. 3 статті 13 передбачено, що «на розпорядників інформації, визначених у пунктах 2, 3, 4 частини першої та в частині другій цієї статті, вимоги цього Закону поширюються лише в частині оприлюднення та надання відповідної інформації за запитами. Чи правильно ми розуміємо, враховуючи вищенаведене, що наше підприємство зобов’язано лише оприлюднювати річні плани закупівель на сайті Прозорро відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», в інших випадках інформація надається лише за запитами. Дякуємо.
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json