Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"
Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: Предмет закупівлі для будівельних та проектних робіт
Суть питання: Замовник має в наявності робочий проект (стадія "П"), згідно якого планує провести відкриті торги. Чи можливо в межах однієї процедури відкритих торгів здійснити закупівлю "будівельних робіт+проектні роботи (Стадія "Робоча документація")"?
Відповідь на запит 174/2016

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb  , розміщено лист від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06 “Щодо закупівлі робіт”, який містить вичерпну відповідь щодо порядку  визначення предмета закупівлі робіт.

При цьому визначення предмета закупівлі здійснюється замовником самостійно.

Разом з тим, оскільки  відповідно до підпункту 2 пункту 4 Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України, затвердженого Указом Президента України від 31.05.2011 № 633, Мінрегіон України відповідно до покладених на нього завдань затверджує державні будівельні норми, зокрема кошторисну нормативну базу у будівництві, порядок її застосування при здійсненні будівництва із залученням державних коштів, методологію проектування, будівництва та реконструкції об’єктів цивільного і промислового призначення, інженерно-транспортної інфраструктури у звичайних і складних інженерно-геологічних умовах,  пропонуємо додатково звернутись до вищезазначеного органу виконавчої влади.

Відповідь надано: Департаментом регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2