Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від 20572069
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Крок аукціону
Суть питання: Чи наявний нормативний документ, який встановлює розмір мінімального кроку аукціону під час проведення відкритих торгів?
Відповідь на запит 173/2016

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини другої статті 21 Закону в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначаються, зокрема  розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у відсотках або грошових одиницях та математична формула, що буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки.

Наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель” (далі – Наказ) затверджено форми документів, зокрема форму оголошення про проведення відкритих торгів.

Так, згідно з пунктом 2 Наказу формами документів, зазначених у пункті 1 цього наказу, затверджуються обов’язкові поля, що заповнюються замовником шляхом унесення в них наявної інформації в електронній системі закупівель. У разі необхідності замовник може зазначити додаткову інформацію про закупівлю, якщо заповнить необов’язкові поля, передбачені системою.

Таким чином, розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону встановлюється  замовником самостійно.

Відповідь надано: Департаментом регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
Теги: Відкриті торги Аукціон
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2