Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді
Тема: Допорогові закупівлі
Суть питання: Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як можна вирішити таке питання. Комунальний заклад оголосив закупівлю "Послуги з виконання історико-містобудівного обґрунтування" два рази - перший раз на 16 000 грн., а другий на 20000 грн. Закупівля не відбулась у зв"язку з відсутністю пропозицій. Що нам робити дальше? Чи маємо ми право заключити договір без оголошення тендера?
Відповідь на запит 66/2016

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що відповідь на звернення міститься в листі від 30.09.2016 № 3302-06/31462-06 “Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону” за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель.

Відповідь надано: Департаментом регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json