Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Суть питання: Чи можна відмінити торги або визнати такими, що не відбулися, коли кошти заплановано по КЕКВ 3110 (ціна одиниці товару не менше 6000,00 грн без ПДВ), а учасники надали пропозиції з меншою ціною?
Плани по коду 2210 відсутні.
Відповідь на запит 940/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Замовник відміняє торги чи може визначити їх такими, що не відбулись, у разі наявності підстав, визначених статтею 31 Закону.

При цьому перелік підстав для відміни замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися, визначений статтею 31 Закону, є вичерпним.

Водночас економічна класифікації видатків бюджету, затверджена на виконання статті 8 Бюджетного кодексу України наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 “Про бюджетну класифікацію” (далі – наказ Мінфіну), не є предметом регулювання Закону.

При цьому відповідно до пункту 3 наказу Мінфіну роз'яснення з питань застосування економічної класифікації видатків бюджету уповноважена надавати Державній казначейській службі України.

Відповідь надано: Департаментом регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json