Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від ПАТ "Миколаївобленерго"
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Строки для публікаціїї звіту про виконання договору
Суть питання: Доброго дня!
Відповідно до ст.10 "звіт про виконання договору" оприлюднюється протягом 3 днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.
У разі, якщо виконання договору відбулось до закінчення строку договору, Замовник має право оприлюднювати "звіт" все ж після закінчення строку дії договору, а не після його фактичного виконання?
Відповідь на запит 813/2017

Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує відповідні вартісні межі, встановлені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону.

Ураховуючи вимоги статті 10 Закону, замовники самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, зокрема звіт про виконання договору,  протягом 3 днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.

При цьому дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку (частина пята статті 36 Закону).

При цьому згідно статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме зокрема повідомлення про внесення змін до договору - протягом трьох днів з дня внесення змін.

З огляду на викладене, замовник самостійно приймає рішення щодо оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю відповідно до статті 10 Закону у випадку закінчення строку його дії, або виконання, або розірвання.

Відповідь надано: Департаментом регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json