Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від Київська міська туберкульозна лікарня №2
Тема: Інше
Тема розширена: Невідповідність одиниці виміру товару в оголошенні до закупівлі (відповідно в звіті про результати закупівлі) та в специфікації до договору.
Суть питання: Добрий день! Казначейська служба відмовляється реєструвати договір. За результатами закупівлі UA-2019-03-04-001901-a було укладено договір, де у специфікації вказана одиниця виміру шт (так само і в пропозиції переможця),але при оприлюдненні оголошення Замовником були вказані одиниця виміру флакони. Кількість і ціна не змінена. Чи правомірно не реєструвати договір, чи це є помилкою?
Відповідь на запит 364/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання міститься на Інформаційному ресурсі Уповнвоаженого органу за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=b6a5f7f9-c28d-47e9-a028-d5f1ba23d8a3&lang=uk-UA, http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=06e168a1-038f-4292-96ca-34be3ca4d7da&lang=uk-UA у запитах № 94/2016 та 82/2017.

У свою чергу, перелік повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, визначений частиною другою статті 7 Закону та є вичерпним.

Відповідь надано: Департаментом регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json