Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Консультації
Запит від Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Закупівлі за власні кошти
Суть питання: Доброго дня! Надайте, будь ласка, роз’яснення, чи відсутня необхідність в проведенні закупівель відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» через діяльність підприємства на комерційній основі, а саме:

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії комунальної форми власності є одержувачем бюджетних коштів, а також має поточні рахунки в банках (власні кошти), на які надходять грошові кошти внаслідок діяльності на комерційній основі від продажу квитків. 2018 року театр планує закупити за "власні кошти", які надійшли внаслідок нашої діяльності на комерційній основі, товар, вартість якого перевищує 200 тис.грн. Чи зобов’язаний театр здійснювати закупівлі або висвітлювати закупівлі за "власні кошти" через веб-портал Уповноваженого органу (Prozorro)?
Відповідь на запит 209/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що питання визначення поняття “замовник” розглянуто в листі від 29.04.2016 № 3302-06/12875-06 “Щодо здійснення закупівель замовниками”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=8&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc.

У свою чергу, питання планування та передумов здійснення закупівель розглянуто в листах від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 “Щодо планування закупівель” та від 28.12.2017 № 3304-06/48844-06 “Щодо передумов здійснення закупівель”, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc та http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=1&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Таким чином, в залежності від предмету закупівлі товарів, робіт або послуг, визначених у порядку, встановленому Уповноваженим органом, замовник здійснює придбання шляхом застосування процедур, визначених статтею 12 Закону, керуючись вартісними межами, встановленими у статті 2 Закону, незалежно від джерела фінансування такої закупівлі, оскільки Закон не містить розмежування вартісних показників у залежності від походження коштів.

Відповідь надано: Департаментом регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
Теги: Сфера застосування Закону Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json