UA | EN
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо запровадження «єдиного вікна» на кордоні»
14.11.2016 | 16:31 | Департамент регулювання зовнішньоекономічної діяльності

З метою створення передумов для запровадження та функціонування механізму “єдиного вікна” для експортних та імпортних операцій на кордоні та пункту 36 Плану дій щодо імплементації кращих практик якісного та ефективного регулювання, відображених Групою Світового банку у методології “Ведення бізнесу” на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1406, Мінекономрозвитку України розробило проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо запровадження «єдиного вікна» на кордоні».

Розроблений Мінекономрозвитку України проект Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо запровадження «єдиного вікна» на кордоні» оприлюднено на офіційному ВЕБ-сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) в розділі „Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу просимо надсилати на адреси:

01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, департамент регулювання зовнішньоекономічної діяльності, відділ аналізу ефективності та інформаційно-технічного супроводу зовнішньоекономічної діяльності, адреса електронної пошти: dsalimonov@me.gov.ua.

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: mail@dkrp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця.