Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки
Марокко

Довідка про діяльність Міжурядової Українсько-Марокканської комісії з питань торговельно-економічного, науково-технічного та культурного співробітництва

Назва: Міжурядова Українсько-Марокканська комісія з питань торговельно-економічного, науково-технічного та культурного співробітництва (далі – Комісія).

Правова підстава створення:

Комісія створена відповідно до статті 9 Торговельної Угоди між Урядом України і Урядом Королівства Марокко підписаної в м. Рабат 24 грудня 2001 року (ратифіковано 11 липня 2002 року).

Кількість проведених засідань: 1.

Останнє засідання: 6-9.12.2009, м. Рабат. Українську делегацію очолював Міністр економіки України Б. М. Данилишин, Марокканську – Міністр промисловості, торгівлі і нових технологій Королівства Марокко А. Р. Шамі.

Голова Української частини Комісії: Міністр фінансів України О. Данилюк.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами, м. Київ.

Основні напрями співробітництва, які опрацьовувались під час останнього засідання: торговельна сфера, морське торговельне судноплавство, сільське господарство, промисловість, водне господарство, культура тощо.

У рамках Комісії Сторонами підписано:

1. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Марокко про морське торговельне судноплавство;

2. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Марокко про співробітництво у сфері культури;

3. Угода між Держаним комітетом України по водному господарству та Державним секретаріатом, уповноваженим у справах водних ресурсів та довкілля Королівства Марокко про технічне співробітництво в галузі водного господарства$

4. Протокол Першого засідання Комісії.

Виконання домовленостей: за підсумками засідання розроблений План заходів з реалізації досягнутих домовленостей, який затверджено дорученням Кабінету Міністрів України від 31.12.2009 № 42932/7/1-09.

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2