Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 2 - 6 липня 2018 року
09.07.2018 | 14:14 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю.

Пленарні засідання Верховної Ради України

3 липня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. супроводжував проект Закону України “Про ринки капіталу та організовані товарні ринки” (реєстраційний №7055, доопрацьований, розроблений н. д. Демчаком Р. Є., Довбенком М. В. та ін.), який не набрав голосів.

3 липня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення соціальної реклами з зображенням учасників бойових дій, волонтерів та інших осіб які мають особливі заслуги перед Батьківщиною” (реєстраційний №7360, розроблений н. д. Корчинською О. А., Ричковою Т. Б. та ін.), який не набрав голосів.

6 липня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

4 червня на засіданні Комітету з питань науки і освіти заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проекти Законів України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів” (реєстраційний №5694, розроблений Мінекономрозвитку) та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень” (реєстраційний №6023, розроблений Мінекономрозвитку), які було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

Відповідно до календарного плану проведення восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 9 по 13 липня 2018 року народні депутати працюватимуть у пленарному режимі.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2