Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки
Кувейт

Довідка про діяльність Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва

Назва: Міжурядова українсько-кувейтська комісія з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва (далі – Комісія).

Правова підстава створення:

Комісія створена згідно з Протоколом між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про утворення Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва від 01.02.2008  відповідно до статті 6 Торговельної Угоди між Урядом України та Урядом Держави Кувейт, підписаної в м. Кувейт 27.05.2001, та статті 7 Угоди про економічне та технічне співробітництво між Урядом України та Урядом Держави Кувейт, підписаної в м. Київ 24.05.2000.

Кількість проведених засідань: 3.

Останнє засідання: 21–22.09.2017, м. Київ під співголовуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України І. Насалика та заступника Міністра торгівлі та промисловості Кувейту з питань міжнародних організацій та міжнародної торгівлі Шейха Німр Фагд Ас-Сабаха.

Голова Української частини Комісії: Віце-прем’єр-міністр України П. В. Розенко.

Наступне засідання: 6-8.11.2018, м. Ель-Кувейт.

Основні напрями співробітництва, які опрацьовувалися під час останнього засідання: торгівля та інвестиції, розвиток інновацій та високих технологій, стандартизація, метрологія та оцінки відповідності, сільське господарство, туризм,  нафтогазова сфера, транспорт та транспортна інфраструктура, активізація співробітництва з Кувейтським фондом арабського економічного розвитку (КФАЕР), мале та середнє підприємництво, охорона здоров’я; освіта і наука; інформаційна сфера; культура; житлово-комунальне господарство.

У рамках Комісії підписано: Протокол.

Виконання домовленостей:

Мінекономрозвитку розроблено План заходів з реалізації досягнутих домовленостей, який затверджено дорученням Кабінету Міністрів України від 21.09.2017 № 37010/1/1-17.

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2