Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки
Ірак

Довідка про діяльність Українсько-іракської спільної комісії з питань торговельного, економічного, наукового та технічного співробітництва

Назва: Українсько-іракська спільна комісія з питань торговельного, економічного, наукового та технічного співробітництва (далі – Комісія).

Правова підстава створення:

Комісія створена згідно з Протоколом між Урядом України та Урядом Республіки Ірак, підписаного у м. Багдад 20 травня 2001 року відповідно до статті 10 Угоди про торговельне, економічне, наукове та технічне співробітництво (підписаної 9 жовтня 2000 року).

Кількість проведених засідань: 4.

Останнє засідання: 01-03.12.2012, м. Багдад. Відповідно до рішення Голів національних частин Комісії Цушка В. П., Голови Антимонопольного Комітету України, та Рафі Аль Ісауї, Міністра фінансів Республіки Ірак, Українську делегацію очолив Микитенко Є. О., Спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки, Іракську – Адель Карім, заступник Міністра промисловості та мінералів.

Голова Української частини Комісії: Міністр енергетики та вугільної промисловості України І. С. Насалик.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами, м. Київ.

Основні напрями співробітництва, які опрацьовувалися під час останнього засідання: торговельно-економічна сфера, сільське господарство, промисловість, виставкова діяльність, інвестиційна сфера, охорона здоров’я, будівництво, транспорт тощо.

У рамках Комісії підписано: Протокол.

Виконання домовленостей:

Мінекономрозвитку розроблено План заходів з реалізації досягнутих домовленостей, який затверджено дорученням Кабінету Міністрів України від 04.01.2013 № 45860/5/1-12.

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2