Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки
Йорданія

Довідка про діяльність Спільної Українсько-Йорданської Комісії з торговельно-економічного співробітництва

Назва: Спільна Українсько-Йорданська Комісія з торговельно-економічного співробітництва (далі – Комісія).

Правова підстава створення:

Комісія створена відповідно до статті XII Угоди між Урядом України та Урядом Йорданського Хашимітського Королівства про торговельно-економічне співробітництво підписаного 23 квітня 2002 року (дата набрання чинності для України: 5 травня 2003 року).

Кількість проведених засідань: 2.

Останнє засідання: 1-5.04.2012, м. Амман. Українську частину Комісії очолив Голова Антимонопольного комітету України Цушко В. П. Йорданську частину Комісії очолив Міністр промисловості та торгівлі Йорданського Хашимітського Королівства Самі Ґаммо.

Голова Української частини Комісії: Міністр фінансів України О. Данилюк.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами, м. Київ.

Основні напрями співробітництва, які опрацьовувались під час останнього засідання: торговельна сфера, фармацевтика, аграрна та продовольча сфера, металургійна галузь, сфера будівництва та міського розвитку, хімічна промисловість, вдосконалення договірно-правової бази у сфері транспорту тощо. За результатами Комісії підписано Протокол.

Виконання домовленостей: Мінекономрозвитку розроблено План заходів з реалізації досягнутих домовленостей, який затверджено дорученням Кабінету Міністрів України від 13.04.2012 № 41360/53/1-11.

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2