Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки
Ліван

Довідка про діяльність Міжурядової українсько-ліванської комісії з торговельно-економічного співробітництва

Назва: Міжурядова українсько-ліванська комісія з торговельно-економічного співробітництва (далі – Комісія).

Правова підстава створення:

Комісія створена відповідно до ст. ІX Угоди між Урядом України та Урядом Ліванської Республіки про економічне та торгове співробітництво, підписаної 25.03.1996 р.

Кількість проведених засідань: 2.

Останнє засідання: 24 - 25.11.2011, м. Бейрут. Українську делегацію очолював Міністр регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства А. М. Близнюк, Ліванську - Міністр економіки та торгівлі Н. Нахас. У рамках заходу відбулися засідання ділової ради та бізнес-форум.

Голова Української частини Комісії: заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції О. В. Трофімцєва.

Наступне засідання: дати буде погоджено дипломатичними каналами, м. Київ.

Основні напрями співробітництва, які опрацьовувались під час останнього засідання: торговельна сфера, інвестиції, банківська та податкові сфери, стандартизація, сертифікація та оцінка відповідності, промисловість, транспорт, будівництво, енергетика та енергоефективність, сільське господарство, рибне та водне господарства, геологічні дослідження, наука, освіта та технології, охорона здоров’я, туризм, вдосконалення договірно-правової бази тощо.

У рамках Комісії підписано:

  1. Протокол другого засідання Комісії;
  2. Угода між Національним банком України та Центральним банком Лівану;
  3. Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством рибного господарства України і Міністерством сільського господарства Ліванської Республіки.

Виконання домовленостей: Мінекономрозвитку розроблено План заходів з реалізації досягнутих домовленостей, який затверджено дорученням Кабінету Міністрів України від 23.12.2011 № 50149/5/1-11.

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2