Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Міжнародна торгівля » Зовнішньоекономічна діяльність » Торговельно-економічні зв’язки України з країнами світу » Спільні міжурядові комісії з країнами Близького та Середнього Сходу та Африки
Лівія

Довідка про діяльність Українсько-лівійської двосторонньої комісії по співробітництву

Назва: Українсько-лівійська двостороння комісії по співробітництву (далі – Комісія).

Правова підстава створення:

Комісія створена відповідно до Угоди про створення спільної комісії між Україною та Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамахірією від 18  березня  1992  року з метою розвитку торговельно-економічного, науково-технічного і культурного співробітництва;

Діяльність Комісії регламентується Положенням про Українсько-лівійську двосторонню комісію по співробітництву, яке підписано та набуло чинності 18.01.1995 р.

Кількість проведених засідань: 5.

Останнє засідання: 21-24.11.2010, м. Тріполі. Засідання Комісії відбулося у рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова до Лівії. Українську частину Комісії очолював Прем’єр-міністр України М.Я. Азаров, Лівійську – Секретар Вищого Народного Комітету Лівії Аль-Багдаді Алі Аль-Махмуді.

Враховуючи зміну у 2011 році державного устрою Лівії, ухвалення 26.02.2011 Радою Безпеки ООН Резолюції 1970 (2011) щодо застосування санкцій до Лівії, а також складну внутрішню ситуацію у цій країні, у т. ч. продовження військовий дій на її території, діяльність Комісії була тимчасово призупинена, а проведення чергового спільного засідання перенесено на невизначений термін.

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2