Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку товарів, що мають біржове котирування, та світових товарних бірж для встановлення відповідності умов контрольованих операцій принципу “витягнутої руки”
02.11.2015 | 12:30 | Департамент управління державною власністю та розвитку промисловості.

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомляє, що на сайті Мінекономрозвитку (розділ "Обговорення проектів документів") та урядовому сайті "Громадянське суспільство і влада" (розділ "Консультації з громадськістю") одночасно з оприлюдненням цього повідомлення буде оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку товарів, що мають біржове котирування, та світових товарних бірж для встановлення відповідності умов контрольованих операцій принципу “витягнутої руки”.

Зазначеним проектом передбачається вдосконалити отримання платниками податків та контролюючими органами об’єктивної, своєчасної та регулярної інформації щодо біржових котирувань товарів з метою контролю за трансферним ціноутворенням.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, уповноваженому органу – Державній регуляторній службі України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, адреса електронної пошти: mail@dkrp.gov.ua).

Зауваження та пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України  “Про затвердження переліку товарів, що мають біржове котирування, та світових товарних бірж для встановлення відповідності умов контрольованих операцій принципу “витягнутої руки” від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться департаментом управління державною власністю та розвитку промисловості Мінекономрозвитку протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, тел. 253-17-01 або 253-83-51, адреса електронної пошти: meconomy@me.gov.ua.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2