Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

22
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення оновленого проекту переліку товарів, які можуть бути вилучені з режиму вільної торгівлі при імпорті з Російської Федерації до України
04.11.2014 | 16:09 | Департамент співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту

Мінекономрозвитку України 03.10.2014 на офіційному сайті оприлюднило проект переліку товарів за кодами УКТЗЕД на рівні 10-ти знаків, які можуть бути вилучені з режиму вільної торгівлі при імпорті з Російської Федерації до України для отримання зауважень та пропозицій.

Наразі Мінекономрозвитку України виносить оновлений (з урахуванням зауважень та пропозицій) проект переліку товарів, що можуть бути вилучені з режиму вільної торгівлі при імпорті з Російської Федерації до України, у разі набуття чинності Постанови Уряду Російської Федерації “Про введення ввізних мит щодо товарів, країною походження яких є Україна” від 19.09.2014 № 959 (далі – Постанова).

Як повідомлялося раніше, Урядом Російської Федерації прийнято Постановy, що встановлює мита стосовно деяких товарів українського походження в розмірі ставок Єдиного митного тарифу Митного союзу.

Пункт 1 Постанови щодо запровадження мита набирає чинності у разі виявлення дій Уряду України щодо практичного застосування або  імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, укладеної Україною та ЄС 27.06.2014 (далі - Угода).

Окрім цього, в Постанові передбачено утворення контрольного механізму з постійного спостереження за виконанням економічної частини Угоди.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json