Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

12
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Громадський форум СОТ-2017
10.04.2017 | 09:56 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ

Проведення щорічного Громадського форуму СОТ (далі – Форум) у період з 26 по 28 вересня 2017 року у штаб-квартирі Світової організації торгівлі у Женеві в черговий раз відкриває можливості учасникам спільно обговорити актуальні питання розвитку торгівлі, а також проаналізувати переваги та проблеми, які можуть виникати у результаті її здійснення.

Цьогорічний захід проходитиме під гаслом “Торгівля: за заголовками” (“Trade: Behind the Headlines”), у час, коли поширення антиглобалізаційних поглядів та зростання протекціонізму викликають особливі дискусії щодо ролі торгівлі.

Основними напрямами обговорення у цьому році будуть наступні питання: як забезпечити, щоб торгівля створювала можливості для ширшого кола осіб та як більш ефективно долати виклики, пов’язані з торгівлею?

Таким чином, буде створено платформу, яка дозволить учасникам взаємодіяти та обмінюватися думками щодо того, як торгівля і СОТ можуть вплинути на досягнення цілей сталого розвитку, як вигоди від торгівлі можуть бути розподілені серед країн, підприємств і приватних осіб, і як найкраще підійти до вирішення проблемних питань, пов’язаних із зміною торговельного середовища.

До участі у Форумі запрошуються представники громадянського суспільства, наукових кіл, бізнесу, засобів масової інформації, урядових, парламентських і міжурядових організацій.

Організація робочих сесій для проведення дискусій на Форумі забезпечується самими учасниками. СОТ обирає найкращі пропозиції і визначає тематику для обговорення. Для здійснення відбору пропозицій учасники мають заповнити реєстраційну форму (яка також є доступною за посиланням) та надіслати її на електронну адресу pf17@wto.org до 4 червня 2017 року.

Реєстрація бажаючих взяти участь у Форумі розпочнеться з 15 травня 2017 року.

Довідково:

Громадський форум є найбільшим щорічним освітньо-інформаційним заходом Світової організації торгівлі. Його проведення створює унікальну платформу для глав держав, парламентаріїв, представників провідних світових ділових кіл та неурядових організацій, студентів, науковців, щоб зібратися разом і обговорити широке коло питань стосовно діяльності СОТ, торгівлі і розвитку, найбільш актуальних на сьогодні. Понад 1500 учасників щороку беруть участі у Форумі. Більш детальну інформацію про проведення попередніх громадських форумів СОТ можна знайти за посиланням.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json