Календар подій

24
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Киргизстан

Довідка про діяльність Спільної міжурядової українсько-киргизької комісії із співробітництва

Назва: Спільна міжурядова українсько-киргизька комісія із співробітництва.

Правова підстава створення:

 • Створена відповідно до ст.13 Угоди між Урядом України та Урядом Киргизької Республіки про вільну торгівлю від 26.05.1995 року.
 • Положення про Спільну міжурядову українсько-киргизьку комісію зі співробітництва підписано 28.03.2003.

Кількість проведених засідань: 3.

Останнє засідання: 03-04.07.2013, м. Київ, під співголовуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Темника Г. П. та Міністра економіки Киргизької Республіки Сариєва Т. А.

Наступне засідання: терміни будуть узгоджуватись дипломатичними каналами, м. Бішкек, Головою Української частини Комісії призначено Міністра соціальної політики України Реву А. О. (Постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 № 900 “Про голів Української частини спільних міжурядових комісій з питань співробітництва”), Голова Киргизької частини Комісії – Міністр економіки Киргизької Республіки Панкратов О. М.

Ключові домовленості останнього засідання:

 1.  Міністерству аграрної політики і продовольства України спільно з Міністерством сільського господарства і меліорації КР визначити пріоритетні напрями співпраці в аграрному секторі економіки на взаємовигідній основі і продовжити співпрацю в галузі сільського господарства та переробної промисловості (у стадії виконання).
 2. Взяти участь у постійно діючій виставки-ярмарку в м. Бішкек зразків нової продукції заводів сільськогосподарського машинобудування України, створенні складального виробництва на одному з промислових підприємств КР затребуваних зразків сільськогосподарської техніки з наступним відкриттям лізингового центру і дилерської мережі (у стадії виконання).
 3. З метою проведення офіційних сортових випробувань надати заявки на надання перспективних високоврожайних сортів зернових, колосових, кормових, плодоягідних культур, багаторічних трав, цукрових буряків та винограду (у стадії виконання).
 4. Розширення співпраці з метою обміном інформацією та поставок в КР племінних матеріалів високопродуктивних порід сільськогосподарських тварин, обладнання для штучного осіменіння та з переробки м'ясо-молочної продукції, постачанню високоефективних ветеринарних препаратів (у стадії виконання).
 5. Організація проведення стажувань спеціалістів аграрного профілю, з метою обміну інформацією про наукові досягнення та інноваційних технологіях (у стадії виконання).
 6. Опрацювання питання щодо можливості надання киргизькій стороні, на умовах лізингу, нових моделей пасажирських літаків серії АН, які в змозі приймати киргизькі аеропорти (у стадії виконання).
 7. Організація співробітництва в частині поставок киргизькій стороні виробленої ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» залізничної продукції під проекти оновлення рухомого складу ДП «Національна компанія «Киргиз Темир Жолу», а також можливості в майбутньому організації КР збірного виробництва затребуваних моделей пасажирських вагонів (у стадії виконання).
 8. Співпраця в галузі будівництва нових і модернізації існуючих енергетичних об’єктів, а також поставки обладнання для потреб енергосистеми КР (у стадії виконання).
 9. Участь в автоматизації технологічних процесів у сфері житлово-комунального господарства та гідроенергетики КР (у стадії виконання).

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json