Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

19
Лютого
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Оголошення про проведення відбору кандидатів до Групи експертів
03.12.2018 | 17:01 | Департамент міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції

Рада з питань торгівлі та сталого розвитку, що утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 № 478, проводить додатковий відбір кандидатів до Групи експертів, визначеної статтею 301 “Група експертів” Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Відбір здійснюється у відповідності до Основних критеріїв та процедури здійснення відбору кандидатів до Групи експертів, визначеної статтею 301 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, що схвалені на засіданні Ради з питань торгівлі та сталого розвитку 10 вересня 2018 року.

Кандидати до Групи експертів мають відповідати вимогам, зазначеним в Основних критеріях та процедурі здійснення відбору кандидатів до Групи експертів.

Фінансування витрат, пов’язаних зі скликанням та діяльністю Групи експертів за запитом Сторін, не здійснюватиметься ні за рахунок Державного бюджету України, ні за рахунок донорської допомоги за сприяння Мінекономрозвитку.

Кандидати до Групи експертів подають разом із заявою такі документи:

  • резюме (українською мовою);
  • копію паспорта;
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • копію трудової книжки (у разі відсутності у кандидата трудової книжки про це, зазначається у заяві);
  • копії документів про освіту;
  • рекомендації з попереднього чи поточного місця роботи;
  • документи, що підтверджують досвід роботи у заходах, проектах та організаціях з чітко вираженим напрямом “сталий розвиток” (відзнаки, подяки);
  • документи, що підтверджують на національному, регіональному або міжнародному рівні компетентність у сфері торгівлі та сталого розвитку (відзнаки, сертифікати, дипломи, наукові роботи тощо);
  • підписану згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”.

Кандидати також можуть подати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації, досвіду діяльності у сфері врегулювання міжнародних спорів, володіння іноземною мовою (зокрема, копії документів про підвищення кваліфікації, наукові публікації, рекомендації мотиваційний лист тощо).

При відборі кандидатів до Групи експертів враховуватиметься умова забезпечення експертного представництва за такими вимірами – економічний, соціальний та екологічний.

Вичерпний пакет документів на участь у відборі надсилається протягом 21 календарного дня з дати оприлюднення оголошення про проведення відбору на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі (по 23 грудня 2018 року включно).

Заяви та інші документи на участь у відборі приймаються у паперовому вигляді (на конверті у графі адресат вказувати Департамент міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції Мінекономрозвитку з адресою – 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2).

За додатковою інформацією звертатись за номером телефону: (044) 596-68-49.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json