Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів"
07.03.2018 | 16:21 | Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики.

Проект акта розроблено на виконання пункту 7 Плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1073-р., з метою ліквідації перешкод для забезпечення соціального захисту осіб з інвалідністю, а також приведення деяких норм порядку і правил у відповідність до законодавства України.

Реалізація постанови дозволить вжити заходів щодо забезпечення можливості особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення самостійно придбавати товари (послуги) в підприємствах торгівлі та закладах ресторанного господарства, а також привести деякі норми постанови у відповідність до законодавства України. 

Електронну версію проекту постанови та аналіз регуляторного впливу  розміщено на сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) у рубриці "Документи" підрубрика "Обговорення проектів документів".

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту постанови приймаються впродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008, Київ-8, вул. Грушевського, 12/2

або на адресу електронної пошти: vp@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

або на адресу електронної пошти: inform@dkrp.gov.ua

Міністерство економічного
розвитку і торгівлі України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2