Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

14
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів"
07.03.2018 | 16:21 | Департамент розвитку підприємництва та регуляторної політики

Проект акта розроблено на виконання пункту 7 Плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1073-р., з метою ліквідації перешкод для забезпечення соціального захисту осіб з інвалідністю, а також приведення деяких норм порядку і правил у відповідність до законодавства України.

Реалізація постанови дозволить вжити заходів щодо забезпечення можливості особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення самостійно придбавати товари (послуги) в підприємствах торгівлі та закладах ресторанного господарства, а також привести деякі норми постанови у відповідність до законодавства України. 

Електронну версію проекту постанови та аналіз регуляторного впливу  розміщено на сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) у рубриці "Документи" підрубрика "Обговорення проектів документів".

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту постанови приймаються впродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008, Київ-8, вул. Грушевського, 12/2

або на адресу електронної пошти: vp@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

або на адресу електронної пошти: inform@dkrp.gov.ua


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json