Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

23
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 8 - 12 квітня 2019 року
15.04.2019 | 10:11 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

12 квітня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

9 квітня на засіданні Комітету з питань науки і освіти заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації окремих положень законодавства Європейського Союзу у сфері інтелектуальної власності” (реєстраційний № 9385, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти за основу в першому читанні.

10 квітня на засіданні Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав “Про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2018 році” (звіт Міністерства економічного розвитку та торгівлі України).

Відповідно до календарного плану проведення десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 15 по 19 квітня 2019 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json