Календар подій

23
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Індонезія

ДОВІДКА щодо діяльності  Міжурядової українсько-індонезійської комісії з економічного та технічного співробітництва

Назва: Міжурядова українсько-індонезійська комісія з економічного та технічного співробітництва.

Правова підстава створення:

  • У відповідності до статті 5 Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Індонезія про економічне та технічне співробітництво від 26.02.1996.
  • Положення про створення Міжурядової українсько-індонезійської комісії з питань економічного та технічного співробітництва підписано 28.09.2005.

Кількість проведених засідань: 3 засідання.

Останнє засідання: 21-22.02.2018, м. Київ, під співголовуванням Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України М. Нефьодова та Генерального директора Департаменту у справах Америки та Європи Міністерства закордонних справ Республіки Індонезія М. Аншора.

Наступне засідання: має бути погоджене дипломатичними каналами.

Голова Української частини – Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України (постанова КМУ від 22.11.2017 № 900).

Голова Індонезійської частини – Генеральний Директор Департаменту Америки та Європи МЗС Республіки Індонезія.

Ключові домовленості останнього засідання:

  • посилення співпраці у сільському господарстві: опрацювання питань щодо одержання дозволу на експорт української м'ясної та молочної продукції, збільшення експорту зернових на індонезійський ринок (пшениця та кукурудза), фруктів та овочів, меду, яєчного порошку, пшеничного борошна та інших сільськогосподарських продуктів, співпраці у галузі досліджень (обмін генетичними та біологічними матеріалами, передача сортів власного вирощування, спільні дослідження, співпраця у сфері вакцинації);
  • вивчити можливості участі Української сторони у проектах Національного довгострокового плану Індонезії на період 2005-2025 рр., а саме логістичних, інфраструктурних та енергетичних проектах;
  • посилення співпраці у промисловому секторі: опрацювати можливість поставок української продукції машинобудування (гірничодобувне, газоперекачувальне та енергетичне обладнання), металургійного комплексу (технології та обладнання для металургійних заводів), енергетичного сектору (турбіни, генератори, трансформатори для теплових та гідроелектростанцій), українського нафтогазового обладнання, а також літакобудування (Ан-148 та Ан-158);
  • обговорено напрями співпраці у сфері фармацевтики, у банківській сфері, в сфері ІТ та туризму.

Підписано:

  1. Протокол Третього засідання Комісії.
  2. Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці та обміну інформацією між Українським науково-технологічним центром та Інститутом Технології Бандунг, РІ.

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json