Календар подій

18
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Індонезія

Довідка про діяльність  Міжурядової українсько-індонезійської комісії з економічного та технічного співробітництва

Назва: Міжурядова українсько-індонезійська комісія з економічного та технічного співробітництва.

Правова підстава створення:

  • Міжурядова українсько-індонезійська комісія з економічного та технічного співробітництва створена на підставі статті 5 Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Індонезія про економічне та технічне співробітництво від 26 лютого 1996 року.
  • Механізм роботи спільної Комісії регулюється Положенням про створення Міжурядової українсько-індонезійської комісії з питань економічного та технічного співробітництва, яке було підписано 28.09.2005 на 1-му спільному засіданні.

Кількість проведених засідань: 3

Останнє засідання: 21-22 лютого 2018 р., м. Київ. Від Української сторони Комісію очолював Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України М. Нефьодов, від індонезійської - Генеральний директор Департаменту у справах Америки та Європи Міністерства закордонних справ Республіки Індонезія Мухаммад Аншор.

Наступне засідання: має бути погоджене дипломатичними каналами у 2019 році, м. Київ. Головою Української частини Комісії призначено Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України М. Нефьодова (постанова КМУ від 22.11.2017 № 900), Голова Індонезійської частини Комісії - Генеральний Директор Департаменту Америки та Європи МЗС Республіки Індонезія Мухаммад Аншор.

Ключові домовленості останнього засідання:

  • Українська сторона висловила зацікавленість у одержанні дозволу на експорт української м'ясної та молочної продукції; збільшення експорту зернових на індонезійський ринок (пшениця та кукурудза), фруктів та овочів, меду, яєчного порошку, пшеничного борошна та інших сільськогосподарських продуктів; співробітництво у галузі досліджень (обмін генетичними та біологічними матеріалами, передача сортів власного вирощування, спільні дослідження, співпраця у сфері вакцинації тощо.
  • Українська сторона висловила готовність до участі у проектах Національного довгострокового плану Індонезії на період 2005-2025 рр., а саме логістичних, інфраструктурних та енергетичних проектах.
  • Індонезійських інвесторів запрошено до приватизаційних процесів в Україні та реалізації взаємовигідних проектів.
  • Опрацювати можливість поставки української продукції машинобудування (гірничодобувне, газоперекачувальне та енергетичне обладнання), металургії (технології та обладнання для металургійних заводів), енергетичного сектору (турбіни, генератори, трансформатори для теплових та гідроелектростанцій), українського нафтогазового обладнання, а також літакобудування (Ан-148 та Ан-158).
  • обговорено напрями співпраці у сфері фармацевтики, у банківській сфері, в сфері ІТ та туризму.

Підписано:

  1. Протокол Комісії.
  2. Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці та обміну інформацією між Українським науково-технологічним центром та Інститутом Технології Бандунг, РІ.

Напередодні засідання в ТПП України відбувся бізнес-форум за участю представників ділових кіл України та Індонезії.

З метою виконання положень Протоколу секретаріатом української частини Комісії розроблено проект Плану заходів із зазначенням термінів та виконавців, затверджений дорученням КМУ від 21.04.2018 № 6392/4/1-18


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json