Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

22
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо метрології та метрологічної діяльності”
10.05.2018 | 15:24 | Департамент технічного регулювання

Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо метрології та метрологічної діяльності” розроблено з метою уникнення порушення Україною взятих на себе міжнародних зобов’язань та узгодження положень законів України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”, “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, “Про теплопостачання” під час провадження метрологічної діяльності.

Проект акта розміщено на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) в розділі "Обговорення проектів документів".

Зауваження та пропозиції до проекту акта слід надсилати на адреси Міністерства економічного розвитку і туризму України (01008, м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, e-mail: inikolenko@me.gov.ua)

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проекту акта у письмовому та /або електронному вигляді. 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json