Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

22
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 18 - 22 вересня 2017 року
25.09.2017 | 10:53 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

22 вересня 2017 року Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. взяв участь у “Годині запитань” до Уряду.

Засідання комітетів Верховної Ради України

20 вересня 2017 року на засіданні Комітету з питань економічної політики:

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідав та супроводжував проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до деяких законів України щодо інвентаризації та обліку державного майна, яке розташоване на тимчасово окупованій території, на території, органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та на лінії зіткнення” (реєстраційний № 7053, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано направити на доопрацювання автору,
  • “Про внесення змін до деяких законів України щодо інвентаризації та обліку майна, яке розташоване на тимчасово окупованій території, на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та на лінії зіткнення” (реєстраційний № 7053-1, н. д. Веселовою Н. В.), який було рекомендовано направити на доопрацювання автору,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні” (реєстраційний № 6540, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за основу.

Державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Перевезенцев О. Ю. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава” (реєстраційний № 6428, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за основу.

Відповідно до календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 25 по 29 вересня 2017 року народні депутати працюватимуть у виборчих округах.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json