Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

22
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 13 - 17 листопада 2017 року
17.11.2017 | 17:18 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

17 листопада Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань” до Уряду.

Засідання комітетів Верховної Ради України

15 листопада 2017 року на засіданні Комітету з питань економічної політики Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. супроводжував проект Закону України “Купуй українське, плати українцям” (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва) (реєстраційний № 7206, розроблений народними депутатами Ляшком О. В. та іншими), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за основу та доповідав проект Закону України “Про внесення зміни до статті 35 Закону України “Про публічні закупівлі” у зв'язку з прийняттям Закону України “Про стандартизацію” (реєстраційний № 7124, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Відповідно до календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 20 по 24 листопада 2017 року народні депутати у комітетах, комісіях і фракціях.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json