Календар подій

18
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Морський Саміт 2016 в Республіці Індія
11.04.2016 | 11:40 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ

Міністерство судноплавства Республіки Індія організовує проведення бізнес-заходу «Морський Саміт 2016» у період з 14 по 16 квітня 2016 року в конвенції Бомбею та виставкому центрі в м. Мумбаї. Республіка Корея буде виступати «країною-партнером» заходу. Відкриватиме Саміт Високоповажний Прем’єр-міністр Індії.

У період з 14 по 15 квітня відбудеться Саміт Інвесторів, у рамках якого плануються спеціальні зустрічі з питань інвестиційних можливостей в секторі морського судноплавства Індії, включаючи суднобудування, судноремонт, утилізації суден; земснарядів / виробництво барж, створення нових портів і потужностей, збільшення існуючих портів на основі портів промислового розвитку, розвиток морського кластера, проекти з внутрішніми районами підключення, мультимодальних логістичних вузлів, розвиток внутрішніх водних шляхів для вантажних і пасажирських перевезень, прибережного судноплавства, пасажирського поромного сполучення, круїзного туризму, розвитку островів і водних ресурсів, проекти з відновлення джерел енергії в портах та інших послуг (фінанси, юриспруденція, дизайн тощо).

У рамках проведення виставки під час зазначеного бізнес-заходу, поряд з ексклюзивними демо-показами, будуть представлені новітні технології, продукти і послуги.

Детальна інформація за посиланням: www.maritimeinvest.in.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json