Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

08
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 31 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Стипендія на отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD) в КНР
18.03.2016 | 14:11 | Департамент координації міжнародних програм

За інформацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Міністерство комерції КНР запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD). Перелік вузів та спеціальностей додається.

Кожен кандидат може обрати одну і ту ж спеціальність в 3 університетах з 26, що пропонуються.

Обов’язковими вимогами для відбору учасників навчальних програм є:

 1. бути державними службовцями, працівниками університетів, дослідницьких інститутів, працювати у ЗМІ; громадських організаціях, та ін. За інформацією китайської сторони перевага надаватиметься кандидатам, що працюють, зокрема тим, що працюють на керівних посадах.  
 2. мати диплом бакалавра для подачі на магістерську програму (Master) і диплом магістра для подачі на докторантську програму (PhD);
 3. бути віком до 45 років на момент подачі заявки;
 4. мати відповідний рівень володіння китайською мовою (HSK-4, вище 180 балів) або англійською мовою (IELTS – рівень – 6.0 і вище) відповідно до вимог програм;
 5. мати здоровий організм, відсутні інфекційні захворювання.

Для участі у конкурсі необхідно:

 1. зареєструватись он-лайн на сайтах: www.csc.edu.cn/laihua або www.campuschina.org.
 2. подати відповідний пакет документів до департаменту координації міжнародних програм Мінекономрозвитку.

Пакети документів у паперовому вигляді просимо подати до департаменту координації міжнародних програм Мінекономрозвитку не пізніше 31.05.2016

Особливу увагу звертаємо на той факт, що оскільки така стипендія пропонується китайською стороною для представників усіх країн світу, у разі зацікавленості, просимо здійснити якнайшвидше реєстрацію на вибраний курс он-лайн та надати в паперовому вигляді усі необхідні документи.

Звертаємо увагу, що кандидатури обираються китайською стороною (Рада Китаю з надання стипендій (CSC) проводить відбір кожного кандидата в одному університеті відповідно до квот та вимог університету).

Результати відбору будуть повідомлені кандидату Канцелярією Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні в термін до кінця серпня 2016 року.

Канцелярія Радника з торгово-економічних питань надішле відібраному кандидату пакет документів про прийом до відповідного вузу. Після чого він/вона має зареєструватись в приймаючому університеті зазвичай до вересня, 2016.

Документи для подачі заявки на стипендію:

 1. аплікаційна форма для стипендії MOFCOM;

Анкета заповнюється он-лайн через сайти: www.csc.edu.cn/laihua або www.campuschina.org, а також роздруковується і надається в паперовому вигляді разом з іншими необхідними документами до Мінекономрозвитку, яке відповідним листом надсилає пакети документів кандидатів до Канцелярії Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні.  

 1. Копія диплому про вищу освіту та його додатків;
 2. Навчальний план або пропозиція про тематику дослідження (мінімум 400 слів);
 3. Копія форми про фізичний стан здоров’я (Foreigner physical examination form);
 4. Копія сертифікату/диплому, що підтверджує рівень володіння або англійською або китайською мовою;
 5. Копія діючого закордонного паспорту.

Інформація про стипендію Міністерства комерції КНР (далі – MOFCOM) та вимоги до кандидатів для її отримання

Стипендія MOFCOM встановлюється Міністерством комерції КНР для сприяння посиленню комунікації та співпраці КНР з іншими країнами, а також розвитку талантів для країн, що розвиваються. Починаючи з 2015 року стипендія MOFCOM в основному надається талановитим молодим особам та особам середнього віку в країнах-рецтпієнтах допомоги для продовження їхнього навчання в Китаї та Раді Китаю з надання стипендій доручено призначати такі стипендії.

Стипендія MOFCOM підтримує 2-3 річну магістерську програму та 3-4 річну докторантську програму навчання в Китаї.

Важливо: Ті, хто здобудуть стипендію перед тим як приступити до навчання за обраною спеціальністю мають зареєструватись на програму з вивчення англійської мови, у разі наявності. У разі наявності програми з вивчення китайської мови – здобувачі стипендії мають зареєструватись на курси з вивчення китайської мови, які триватимуть від 1 до 2 років.

Стипендія передбачає:

 • дозвіл не платити за навчання;
 • поселення в гуртожитку;
 • 3000RMB на місяць для студентів магістратури;
 • 3500RMB на місяць для докторантів;
 • Медичну страховку;
 • Одноразово авіаквитки в обидва боки.

 

Instructions of the CSC Online Application System for MOFCOM Scholarship

Step 1: Visit http://www.csc.edu.cn/laihua or www.campuschina.org and click “Application Online for International Students”.

Step 2: Read “Tips for online application” carefully before clicking “NEXT” to the registration page.

Step 3: After registration, log in with your user name and password. Click “Application Forms” and choose “MOFCOM Scholarship”.

Step 4: Put 00010 as your “Agency Number”.

Step 5: Please fill all the required information truly, correctly and completely following the navigation bars on the left of the page.

Applicants are required to select a discipline before choosing their majors. Please refer to the Disciplines Index, which could be downloaded from Help, if you have any doubt about the disciplines and majors.

Step 6: After completing the application Form, please click “Preview” and check your Application Form carefully before submitting it. Click “Confirmation of Submit” in the upper right corner to submit your Application Form.

Step 7: Download the completed Application Form by clicking “Download Application” and print two hard copies.

Step 8: Prepare other supporting documents as required and send the full package of application documents (two sets of hardcopies) to the Economic and Commercial Councellor’s Office (ECCO) of the Chinese Embassy. 

Step 9: You can make changes to your application by clicking Retrieve Application on the left of the page. But you have to make sure to submit it again by clicking Confirmation of Submit after finishing all the changes. Otherwise, the retrieved application will become invalid and your new application will not be received either.

Please use Internet Explorer (6.0 or 7.0). Menu selection functions may not work in other browsers.

Only Chinese and English are accepted for the online application.  


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json